Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Grund Resort

    Svoboda nad Úpou, Mladé Buky 445, 54224
  • Obzor

    Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 221, 54221

Restaurace Restauracant Omnia

Restaurace je otevřená jak pro hotelové hosty, tak samozřejmě i pro všechny ostatní. V restauraci Hotelu Omnia si vyberete z nabídky české kuchyně v pojetí moderní gastronomie a jídel evropské kuchyně, nezapomněli tady samozřejmě ani na vína, která vhodně doplňují nabízené pokrmy. Při přípravě jídel tady kladou velký důraz na čerstvost a kvalitu jednotlivých surovin. Součástí restaurace je i Lobby bar.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hotelova restaurace kousek od lanovky, rozhodne nejlepší v širokém okolí. Výborně jídlo i obsluha. Točí tu Trautenberka, vysokohorské lokální pivo.
Restaurace Restauracant Omnia
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Druhý den a jiná situace. Zmatený personál, který se nedoptá a dělá chybu za chybou. Hovězí s rýží nebylo špatné, jen by omáčky mohlo být více a maso méně suché. Palačinky pro děti ovšem nezklamaly. A zůstal krásný interiér krkonošského top hotelu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO