Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Skanzeen

RestauraceSkanzeen je zaměřena na slovenskou a valašskou kuchyni. Veškerá jídla vychází z originálních starých receptů prababiček bábinek a babiček. Snaží se plně dodržet kvalitu, originalitu i chuť těchto staroslovanských lahůdek. Ke stolu vám je přinesou zdejší milé servírky, oblečené v tradičních selských šatech. K vaší plné spokojenosti vám na objednávku ráda zahraje i cimbálová muzika a v zimě vás ohřeje plápolající oheň v krbu. Kvalitu zdejších pokrmů poznali opakovaně také pan Miroslav Donutil, Zdeněk Izer, Dan Nekonečný, Eva Holubová, Ivo Šmoldas, Radek Pastrňák, Miroslav Táborský, Jan Kačer, paní Halina Pawlowská a jiní.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 5

Do restaurace chodím často,ale při poslední návštěvě jsem byl zklamán. Objednal jsem si jídlo,ale ani po 45min čekání jsem se nedočkal. Servírka zapomněla říct kuchařovi (podnik byl poloprázdný podotýkám),po zeptání se mi objednávku hned donesla. Ovšem bez slůvka omluvy,naopak s tí, že jsem se měl ozvat dřív. Tak nevím. Každopádně jídlo jako vždy vynikající!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba