Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Skalka

Tradiční české jídlo Vám v této restauraci připraví specializovaní kuchaři, kteří pro Vás každý den připraví jiný sortiment hotových jídel. Úspěšnou novinkou jsou denní menu od pondělí do pátku v dostupné cenové relaci - polévka a hotovka jako hlavní jídlo s přílohou. V odpoledních a večerních hodinách restaurace nabízí široké spektrum minutek klasické české i světové kuchyně. Na výběr jsou 150g i 200g porce, přílohy, čerstvé zeleninové saláty a samozřejmě i něco sladkého.

Nejen k jídlu, ale i k posezení restaurace nabízí pivo Staropramen 10° a Granát špičkové kvality. Pivo je čepované z tanků a bylo oceněno "Pečetí kvality". Tento certifikát je udělován třem nejlépe hodnoceným restauracím v Praze na základě pravidelných kontrol pivovaru Staropramen.

Restaurace Skalka se nachází v restauračním komplexu na konečné stanice metra 'A' Skalka v areálu nákupního centra. (Při výstupu z metra najít jediný východ beze schodů a na levé straně druhá budova)

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO