Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Skalka

Tradiční české jídlo Vám v této restauraci připraví specializovaní kuchaři, kteří pro Vás každý den připraví jiný sortiment hotových jídel. Úspěšnou novinkou jsou denní menu od pondělí do pátku v dostupné cenové relaci - polévka a hotovka jako hlavní jídlo s přílohou. V odpoledních a večerních hodinách restaurace nabízí široké spektrum minutek klasické české i světové kuchyně. Na výběr jsou 150g i 200g porce, přílohy, čerstvé zeleninové saláty a samozřejmě i něco sladkého.

Nejen k jídlu, ale i k posezení restaurace nabízí pivo Staropramen 10° a Granát špičkové kvality. Pivo je čepované z tanků a bylo oceněno "Pečetí kvality". Tento certifikát je udělován třem nejlépe hodnoceným restauracím v Praze na základě pravidelných kontrol pivovaru Staropramen.

Restaurace Skalka se nachází v restauračním komplexu na konečné stanice metra 'A' Skalka v areálu nákupního centra. (Při výstupu z metra najít jediný východ beze schodů a na levé straně druhá budova)

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno