2 fotky
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Skalka

Tradiční české jídlo Vám v této restauraci připraví specializovaní kuchaři, kteří pro Vás každý den připraví jiný sortiment hotových jídel. Úspěšnou novinkou jsou denní menu od pondělí do pátku v dostupné cenové relaci - polévka a hotovka jako hlavní jídlo s přílohou. V odpoledních a večerních hodinách restaurace nabízí široké spektrum minutek klasické české i světové kuchyně. Na výběr jsou 150g i 200g porce, přílohy, čerstvé zeleninové saláty a samozřejmě i něco sladkého.

Nejen k jídlu, ale i k posezení restaurace nabízí pivo Staropramen 10° a Granát špičkové kvality. Pivo je čepované z tanků a bylo oceněno "Pečetí kvality". Tento certifikát je udělován třem nejlépe hodnoceným restauracím v Praze na základě pravidelných kontrol pivovaru Staropramen.

Restaurace Skalka se nachází v restauračním komplexu na konečné stanice metra 'A' Skalka v areálu nákupního centra. (Při výstupu z metra najít jediný východ beze schodů a na levé straně druhá budova)

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace