Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Skalka

Vaří pro Vás naši specializovaní kuchaři denně jiný sortiment hotových jídel tradiční české kuchyně, pokrmy v cenové relaci 50-80Kč s přílohou,novinka již rok úspěšně vaříme denně po-pá jedno levné menu-polévka a hotovka hlavní jídlo s přílohou za cenu 45,-Kč - posuďte zda přijatelná cena? V odpoledních a večerních hodinách Vám doporučíme široké spektrum minutek klasické i světové kuchyně v cenovém rozpětí 70-159Kč bez přílohy,máme 150g a 200g porce,přílohy 25,-Kč,také čerstvé zeleninové saláty a samozřejmě něco sladkého.Přiďte-přesvědčte se !!! Nejen k jídlu, ale i k posezení Vám nabízíme pivo Staropramen 10°, Granát ve špickové kvalitě, čepované z tanků v našem sklepě. Kvalita piva, jeho ošetřování a odborné servírování bylo v minulém roce oceněno přímo jeho producentem, společností Pražské pivovary, a.s., pivovar Staropramen a to 'Pečetí kvality' tento certifikát je udělován třem nejlépe hodnoceným restauracím v Praze, na základě pravidelných kontrol pracovníků pivovaru Staropramen. Náš restaurační komplex naleznete na konečné metra 'A' Skalka, v areálu nákupního centra. (Při výstupu z metra najít jediný východ beze schodů a na levé straně druhá budova)

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO