Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Skalák

Restaurace Skalák disponuje kapacitou vnitřních prostor 70 míst, venkovní terasou s obsluhou a terasou bez obsluhy u kiosku. Kiosek Vám od ranních hodin nabízí teplé a voňavé pečivo přímo z pece, s lahodnou kávou. Ve stánku si můžete dát také oblíbený kuřecí kebab v tortile nebo pravou pizzu z pizzapece. Menu restaurace je založeno na čerstvých českých surovinách. Nabízí zde hotovky, minutky, novinkou jsou dětská jídla po celý den a gurmánské dobroty. Po domluvě připraví kuchaři i vegetariánskou a bezlepkovou stravu. Večery hostům zpříjemní i živá hudba a dobroty z grilu. Mimo hlavní sezonu pro Vás připraví kompletní zázemí i s grilem k rodinné či firemní akci, školení nebo jen posezení u dobrého jídla v příjemném domácím prostředí u krbu. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO