Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Skalák

Restaurace Skalák disponuje kapacitou vnitřních prostor 70 míst, venkovní terasou s obsluhou a terasou bez obsluhy u kiosku. Kiosek Vám od ranních hodin nabízí teplé a voňavé pečivo přímo z pece, s lahodnou kávou. Ve stánku si můžete dát také oblíbený kuřecí kebab v tortile nebo pravou pizzu z pizzapece. Menu restaurace je založeno na čerstvých českých surovinách. Nabízí zde hotovky, minutky, novinkou jsou dětská jídla po celý den a gurmánské dobroty jako např. staročeská kachna, marinovaná grilovaná žebra a míchaný, čerstvě mletý, tataráček. Po domluvě připraví kuchaři i vegetariánskou a bezlepkovou stravu. Večery hostům zpříjemní i živá hudba a dobroty z grilu. Mimo hlavní sezonu pro Vás připraví kompletní zázemí i s grilem k rodinné či firemní akci, školení nebo jen posezení u dobrého jídla v příjemném domácím prostředí u krbu. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO