Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Skalák

Restaurace Skalák disponuje kapacitou vnitřních prostor 70 míst, venkovní terasou s obsluhou a terasou bez obsluhy u kiosku. Kiosek Vám od ranních hodin nabízí teplé a voňavé pečivo přímo z pece, s lahodnou kávou.
Ve stánku si můžete dát také oblíbený kuřecí kebab v tortile nebo pravou pizzu z pizzapece. Menu restaurace je založeno na čerstvých českých surovinách. Nabízí zde hotovky, minutky, novinkou jsou dětská jídla po celý den a gurmánské dobroty. Po domluvě připraví kuchaři i vegetariánskou a bezlepkovou stravu. Večery hostům zpříjemní i živá hudba a dobroty z grilu. Mimo hlavní sezonu pro Vás připraví kompletní zázemí i s grilem k rodinné či firemní akci, školení nebo jen posezení u dobrého jídla v příjemném domácím prostředí u krbu. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno