Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Shanghai

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace, i když není velká, stále rozšiřuje jídelní lístek o různé skvosty asijské kuchyně. Kambodžská rýže byla výborná, stejně jako nudle dlouhověkosti s vepřovými nudličkami. Při návštěvě Jindřichova Hradce nikdy tuto restauraci nezapomeneme navštívit, zatím jsme nikdy nebyli zklamaní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme restauraci navštívili kvůli Kachně po Pekingsku. Kachna byla dobrá, ale pamatovala jsem si kulinářský zážitek z před dvaceti lety ve Švýcarsku, se kterým bohužel ten dnešni nekorespondoval. Omáčky byly také dobré, ale neřekla bych tentokrát, že by to bylo vyjímečné jídlo, jako několik dalších nabízených na jídelním lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Úplně bezkonkurenční byla polévka Kyselá a ostrá, nejlepší, co jsme s manželem jedli - má nezvyklou světlou barvu, s nudlemi a jednoduše skvělá. Kachna rozplývající se na jazuky se skutečně na jazyku rozplývala, byla výborná. Kuřecí plátky s ústřičnou omáčkou byla rovněž výborná, pikantní zelná salát byl standardní. Restauraci jsme navštívili proto, abychom posoudili její úroveň po té, co jsme zjistili, že v jídelním lístku nabízí i pekingskou kachnu, což je bohužel dost zřídkavé. Takže závěr se jasný, další recenze bude na kachnu po pekingsku. Bez obav doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud v Jindřichově Hradci hledáte čínskou restauraci mohu tuto doporučit. Je pravdou, že kuchař zřejmě určitě z Asie není nicméně pokud porovnám s rychlým občerstvením tak zde vaří lépe. Je zde příjemné prostředí i pro večeře. Jídlo dobré a ceny v hladině kolem 100-200,-
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo skvělé,obsluha super vřele doporučuji ke každé příležitosti.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO