Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Severka

Přehled hodnocení
53% celkově
73% personál
67% prostředí
67% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Zakouřená "restaurace", kde vsechno chutná stejně. Česnačka přesolená, hlavní jídlo plné oleje. Obsluha vypadá, že ji zákazník obtěžuje. Pajzl, nikdy více!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Severka v Pardubicích je velmi příjemná. Obsluha je ochotná. Jediná vítka ohledně zahrádky, kde je slyšet hodně hluk ze silnice. Severku určitě znovu navštívím. Doporučuji.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kuchař vydává vepřový přírodní řízek rozklepaný na výšku 0,5cm za steak, grilovací a mexický dresink chutnají stejně a víno je podáváno ve sklenici na vodu. Děs.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace chodíme, protože potřebujeme pořádný stůl pro 10 lidí, jídlo i nápoje v pořádku. Dámské toalety ale hrůza,wc prkénko i ostatní volají po rekonstrukci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V Severce maji vynikajici plznicku. Muzu doporucit. Obsluha je mila a rychla. Prijemne se zde s kamarady sedi u piva. Daji se zde dobre sledovat i sportovni prenosy. ☺
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V Restauraci Severka maji vybornou Plznicku. Je zde prijemna obsluha. S kamarady jsme si dali par piv. Spokojenost. V centru Pardubic je to dobra volba. Mohu doporucit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO