Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Severka

Restaurace s celkovou vnitřní kapacitu 80 míst a 20 míst v salonku, je plně klimatizovaná. Kulináři jistě ocení českou kuchyň s denní nabídkou hotových jídel, minutkovou kuchyň a v neposlední řadě nabídku studené kuchyně s dobrotami zejména k pivu. Sportovním fanouškům lze nabídnout sledování sportovních klání a přenosů na velkoplošné projekční televizi s kvalitním ozvučením. K dalším službám restaurace patří možnost zajištění závodního stravování, pořádání rodinných i společenských oslav, večírků nebo rautů.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Zakouřená "restaurace", kde vsechno chutná stejně. Česnačka přesolená, hlavní jídlo plné oleje. Obsluha vypadá, že ji zákazník obtěžuje. Pajzl, nikdy více!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Severka v Pardubicích je velmi příjemná. Obsluha je ochotná. Jediná vítka ohledně zahrádky, kde je slyšet hodně hluk ze silnice. Severku určitě znovu navštívím. Doporučuji.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kuchař vydává vepřový přírodní řízek rozklepaný na výšku 0,5cm za steak, grilovací a mexický dresink chutnají stejně a víno je podáváno ve sklenici na vodu. Děs.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO