Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sen

Součástí penzionu Sen je moderní restaurace, která disponuje s 26 místy uvnitř s posezením u krbu a 45 místy v zasklené terase s výhledem na okolí a v letním období máme také venkovní terasu v zadní části restaurace. Restauraci máme rozdělenou na kuřáckou a nekuřáckou. V naší restauraci nabízíme široký výběr z mnoha minutkových jídel mezinárodní kuchyně: steaky z více druhů masa, rybí speciality, pizzy z vlastního těsta, čerstvé zeleninové saláty a dezerty. Pro malé strávníky máme připravené dětské menu, dětské židličky a pro malé neposedy skluzavku s houpačkou před penzionem. Naše restaurace je také připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby pro Vaše rodinné, přátelské i firemní oslavy, pro obchodní i pracovní setkání, školení, semináře a pod .Pro tyto akce jsme schopni Vám sestavit menu dle vašich chutí a přání. Před penzionem se nachází dětský koutek s houpačkou a skluzavkou. Parkovište u penzionu je zdarma.                                                                  

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO