Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Selský dvůr Daňkovice

Podnik Selský dvůr je nekuřácká restaurace, která nabízí příjemné posezení v útulně zařízeném interiéru. Prostory restaurace mají kapacitu cca 25 osob, hosté mohou posedět i na velké prosklené terase pro cca 35 osob, která nabízí krásný výhled do okolní krásné vysočinské přírody. Každý den zde nabízí polední menu, které se skládá ze 2 polévek a 3 hlavních chodů většinou klasické české kuchyně. Ve vnitřní části je stálá prodejní výstava obrazů z Vysočiny malíře Jiřího Peřiny z Herálce. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rozhodně doporučuji. Příjemné prostředí, profesionální obsluha a hlavně super jídlo. Jediný drobný nedostatek, nelze platit platební kartou. Doporučuji předem rezervovat
Restaurace Selský dvůr Daňkovice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná restaurace v malé vesničce na Vysočině. Stavili jsme se na doporučení recenzí a bylo to vše super. Rychlá, milá a ochotná obsluha, která dokázala bez jediné chybičky obsloužit najednou 14 hostů u stolu, co jídlo, to gurmánský zážitek!!! Velice doporučuji!!!
Restaurace Selský dvůr Daňkovice Restaurace Selský dvůr Daňkovice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super koleno, skvěle pivo, vyborna obsluha. Jednoznacne prst nahoru.
Restaurace Selský dvůr Daňkovice Restaurace Selský dvůr Daňkovice
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO