Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 35x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Šelepka

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
82% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 16x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restaruaci jsem mívala před 20 lety za takovou tu skoro "štamgastskou", od té doby se hodně změnilo, štamgasti asi ani ne, ale celý interiér je kompletně předělaný a dodává celkovému vzhledu Šelepky nový nádeh moderní doby. Personál, výběr z piv i ostatního pití a jídel je dostatečně široký i chutný. Skvělá šance k posezení na kus řeči a něco chutného do žaludku před koncertem ve vedlejší klubové části.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme dlouhodobě a je to taková kvalitní stálice, s velice dobrým jídlem za slušné ceny, milou obsluhou a jde tak přežít, že čepují jen Starobrno :) určitě doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Šelepka je velmi pěkná, moderní a při tom útulná restaurace pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. Určitě se dá výborně využít při návštěvě nějaké místní kulturní akce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Šelepka je příjemný podnik nedaleko centra Brna, kde najdete slušný výběr domácí i cizozemské kuchyně za přijatelné ceny. A i výběr nápojů nezarmoutí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci známe a navštěvujeme ji už dlouho. Jde o podnik s příjemným posezením, dobrým jidlem i pití a s pohodovou obsluhou. V den naší poslední návštěvy byla hallowenská obsluha vtipným zpestřením.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Selepka - a nice little place to crash when going from work to centrum is too much effort. That said they're more than just a dive. The beer (whilst from the Starobrno stable exclusively) is still reasonably priced. The food however is godlike. Labskeho vetrnik with beef that falls apart when your fork touches it, and perfect horseradish cream sauce with enough chilli to make your nose and tongue tingle. The hamburger is also generously portioned, and comes with some of the best homefried chips in the city. Go for the food, don't stay for the beer. Smoke free indoors and well lit, the atmosphere is a bit ruined by the noisy children whose parents dump in the playground outside before nipping in for a beer, but the world isn't perfect. Would go again, because it is a solid, safe bet when it comes to a filling meal.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Burger zde mají výborný, šťavnatý, houska je domácí, dostatek všeho, dá se tak akorát sníst. Jen hranolky si představuji křupavější, ale aspoň jsou domácí. Pivo dobré, obsluha také, takže doporučuji.
Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná restaurace, interiér decentní. Pivečka ok, měla správnou míru. Dali jsme si burgery s hranolky a česnekovou majonézou. Burger byl výborný, maso super, opečená slaninka, vajíčko, kvalitní sýr, zelenina, tak jak to má být. Velice oceňuji domácí housku, která byla rozříznutým koncem opečena na másle, výborný nápad, dodá to úplně jinou chuť. Obsluha milá, takže určitě doporučuji.
Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO