Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 32x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Šelepka

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
83% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 15x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Šelepka je velmi pěkná, moderní a při tom útulná restaurace pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. Určitě se dá výborně využít při návštěvě nějaké místní kulturní akce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Šelepka je příjemný podnik nedaleko centra Brna, kde najdete slušný výběr domácí i cizozemské kuchyně za přijatelné ceny. A i výběr nápojů nezarmoutí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci známe a navštěvujeme ji už dlouho. Jde o podnik s příjemným posezením, dobrým jidlem i pití a s pohodovou obsluhou. V den naší poslední návštěvy byla hallowenská obsluha vtipným zpestřením.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Selepka - a nice little place to crash when going from work to centrum is too much effort. That said they're more than just a dive. The beer (whilst from the Starobrno stable exclusively) is still reasonably priced. The food however is godlike. Labskeho vetrnik with beef that falls apart when your fork touches it, and perfect horseradish cream sauce with enough chilli to make your nose and tongue tingle. The hamburger is also generously portioned, and comes with some of the best homefried chips in the city. Go for the food, don't stay for the beer. Smoke free indoors and well lit, the atmosphere is a bit ruined by the noisy children whose parents dump in the playground outside before nipping in for a beer, but the world isn't perfect. Would go again, because it is a solid, safe bet when it comes to a filling meal.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Burger zde mají výborný, šťavnatý, houska je domácí, dostatek všeho, dá se tak akorát sníst. Jen hranolky si představuji křupavější, ale aspoň jsou domácí. Pivo dobré, obsluha také, takže doporučuji.
Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná restaurace, interiér decentní. Pivečka ok, měla správnou míru. Dali jsme si burgery s hranolky a česnekovou majonézou. Burger byl výborný, maso super, opečená slaninka, vajíčko, kvalitní sýr, zelenina, tak jak to má být. Velice oceňuji domácí housku, která byla rozříznutým koncem opečena na másle, výborný nápad, dodá to úplně jinou chuť. Obsluha milá, takže určitě doporučuji.
Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci Šelepka navštěvujeme pravidelně., Je to příjemná restaurace kousek od centra Brna, v hezkém prostředí. Nejlepší je to zde v létě venku na zahrádce a děti si mohou hrát na hřišti. Jídlo a pití bylo fajn
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
SRPNOVÉ PINK - PINK. Festival růžových vín na ŠELEPCE se nám opravdu povedl. Vlastně hlavně se vyvedl organizátorům a nejspíše nejenom nám. Ale já to vidím tak, že nám asi nejvíc! S kamarádkou Mirkou se totiž vidíme málokdy, máme toho pak na vyprávění hromady - obrazně řečeno plné prádelní koše. A každá si potřebuje ulevit od toho, co od léta do léta viděla, zažila, kde a s kým se proskotačila a ještě je nutné probrat nejbližší plány do budoucnosti. Nevěřili byste, jak u takového povídání vyhládne a jak krutě útočí žízeň! Ještě že my se o sebe umíme postarat. V úplňkové konstelaci nám báječně chutnaly dobroty jak ze speciálního PINK menu (salát s grilovanou broskví, borůvkový koláč s vanilkovou zmrzlinou), tak i ze stálé nabídky (předkrmová paštika a kozí sýr, ošatka plná řízečků a rozpečený chlebík). PINK vinný lístek jsme začaly poctivě zkoumat a nabídka vinařství Jedlička nás naprosto nadchla. Ze vzorečků: Svatovavřinecké rosé ročníku 2014 a 2015, Rulandské modré klaret pozdní sběr a Cuvée Túfary (CS, MER, VAV) pozdní sběr jsme na úplně úplňkového šampiona pasovaly Svatovavřinecké rosé 2015 pro jeho mimořádně krásnou barvu, okouzlující vůní a intenzitu chutě. Jazzové hrátky seskupení Viléma Spilky příjemně doplňovaly pohodu posezení na ŠELEPCE – v restauraci, která je obklopena parkem s možností zabavit děti mnoha atrakcemi. Velmi pozitivně hodnotím snahu ŠELEPKY zaujmout i náročnější příznivce gastronomického umění a zorganizovat přehlídku rosé - vína typického právě pro letní konzumaci. Díky!
Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka Restaurace Šelepka

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO