Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 250x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedmý nebe Morávka

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
84% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 123x
4 96x
3 23x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je velmi hezky zařízená a člověk se tam cítí dobře. Poněkud horší je to však s jídlem. To bych hodnotila jako průměrné a poněkud mě zklamalo vzhledem k prostředí. Hříbková omáčka byla až moc cítit po dochucovadlech, sušená rukola na vrchu pokrmu byla pro mě záhadou. Kapary do caesar salátu nepatří a především ne každému chutnají. Restauraci bych doporučila lidem, kteří si chtějí jít popít s přáteli, ale už bych jim nedoporučila jít tam na dobrou večeři. Celkově hodnotím jako průměrné.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Morávka nikdy nezklamala. Je na dobrém místě v centru, v moc pěkném prostředí. Tataráček i další jídla jsou výborná, plzeňská 12 je sázka na jistotu a personál je také příjemný
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Meli jsme v teto restauraci tridni sraz a rezervace byla na me jmeno. Jak to byva zvykem,pri planovani takove akce nikdy nevite presny pocet mist,proto jsem pri sjednavani rezervace uvedla,ze nevim kolik osob dorazi a rezervace byla na plus minus 15 osob. Sraz byl na 18.30 a pomalu jsme se schazeli,v tom po 40 minutach k nam nabehl rozcileny provozni, uz jecel, ze jestli tohle myslime vazne ze nas tu sedi 8.ze si z nej delame srandu a kdyby tohle vedel ze nas sem nepustil a nikdy by nam rezervaci nedovolil. Rval prede vsemi hosty na plnou pusu!!!ani jsem nestacila reagovat a odesel. V tu chvili jsem si odchytla obsluhu, zda jim tu vadime. Slecna byla moc mila a rikala at si ho nevsimame a ze ji tu nevadime. Restaurace byla na pul prazdna a nikomu jsme misto nezabirali. Takove jednani jsem v zivote nezazila!i I pres ten maly pocet jsme jim v restauraci nechali nekolik tisic korun. V teto restauraci mne a vsichni kdo tuto scenu slyseli, nikdy nikdo neuvidi!!! Takove chovani si pan provozni nemuze dovolovat! Proto tuto restauraci nedoporucujeme!!!!avsak musim podotknout a velice pochvalit obsluhu,velice mila a pohotova ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Musim opravdu pochvalit jidlo,ktere je vzdy super dobre a rychlou obsluhu,na kterou nemusite skoro cekat. Vzdy jsou mili a usmevavi. Chodime tam moc radi a velmi casto.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO