Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 227x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedmý nebe Morávka

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
85% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 116x
4 85x
3 19x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice chutné jídlo, a dobré víno a pivo. Prostředí při plném obsazení restaurace je trochu hlučnější. Personál je velice profesionální a příjemný, obsluha rychlá. Restaurace rozhodně stojí za vyzkoušení
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, výborné víno, obsluha příjemná, milá, hezka. Jídlo bylo po objednání brzo na stole, moc jsme si pochutnali. Jako přání jsme měli slíbenou svíčku, připravenou a obsluha ihned po příchodu zapálila. Cena byla velice příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsme šli hlavně na posezení se sklenkou vína, nakonec jsme si dali i jídlo a nelitovali jsme, chutnalo nám. Také s obsluhou jsme byli více než spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně velký výběr poledního menu. Plná restaurace. Jídlo bylo rychle připravené. Prostředí je celkem příjemné, ale protože byla plná, museli jsme se trochu prekrikovat. Návštěvu doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo bylo fantasticke. Obsluha profesionalni, rychla a mila. Posazeni jsme byli u okenka u stolu pro dva, moc prijemne. Urcite se sem jeste vratime, z jidla jsme byli nadseni.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace, obsluha milá a ochotná, jídlo naprosto bez chyby a vynikající. Volíme rádi tuto restauraci, protože je nekuřácká. Jediné mínus je slabé osvětlení u některých stolů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše nejlepší do nového roku 2017. Dnes to byl nářez :-) ale fakt že jo :-) Opožděný oběd bez problémů zarezervován, vynikající gulášová polévka, která zahřála a pak naprostá pecka-falešná svíčková s domácími knedlíky a skvělou omáčkou. Chválit už víc neumím, tohle je nutné zažít. Porce jak blázen, navíc jsem dojídal po své ženě protože její porce by jí zabila :-), mě to málem zbavilo schopnosti pohybu, ještě teď po dvou hodinách se mi těžko dýchá :-). Ale tohle nebylo možné vrátit. Dorazili jsme se nefiltrovaným gambrinusem. Obrovské poděkování do kuchyně. Měli jsme to štěstí prohodit pár slov se šéfkuchařem, milá záležitost. V tomhle podniku vaří v kuchyni srdcem. Můžeme pouze doporučit. Hodně spokojených jedlíků a jen kladné recenze.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO