Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 251x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedmý nebe Morávka

Sedmý nebe - Morávka nabízí příjemný interiér prolínající prvky tradiční a současné. Některé z nich odkazují na klasickou českou hospodu a poskytují tak zdejšímu prostředí nadčasovost. Provedení a celkový výraz je však moderní. Zábava, pohoda, život jako v nebi, v Sedmým nebi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo nám všem s přáteli podáno velmi dobré jídlo. Obsluha byla dostatečně rychlá a vlídná. Prostředí této restaurace je velmi příjemné. Co více je možné si přát?
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je velmi hezky zařízená a člověk se tam cítí dobře. Poněkud horší je to však s jídlem. To bych hodnotila jako průměrné a poněkud mě zklamalo vzhledem k prostředí. Hříbková omáčka byla až moc cítit po dochucovadlech, sušená rukola na vrchu pokrmu byla pro mě záhadou. Kapary do caesar salátu nepatří a především ne každému chutnají. Restauraci bych doporučila lidem, kteří si chtějí jít popít s přáteli, ale už bych jim nedoporučila jít tam na dobrou večeři. Celkově hodnotím jako průměrné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO