Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Scéna

V restauraci je 62 míst k sezení a zastřešená terasa, kde je 50 míst. Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Pořádají zde firemní školení,oslavy k různým příležitostem,svatby,školní srazy atd. Ve všední dny podávají od 11 do 15 hod. šest druhů menu za 75 Kč. V jídelním lístku je velký výběr teplých i studených předkrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Restaurace pomáhá vychovat kvalitní kuchaře a číšníky, ve spolupráci se Střední hotelovou školou v Kroměříži , která si  u nás zřídila učňovské středisko. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Scéna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Kroměříži jsme byli na dovolené a do restaurace Scéna jsme vyrazili náhodou. Příjemné prostředí hned vedle kulturního domu nás potěšilo vřelou obsluhou a hlavně jídlem na velmi dobré úrovni. Navíc je kousek od centra. Jediné mínus jsou toalety, na které je vstup přes kuřáckou kavárnu. I přes to restauraci rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí. Jídlo výborné, polévky přímo luxusní (cibulačka). Delší doba čekání, ale opravdu za to jidlo to stojí. Obsluha příjemná. Doporučuji pri návštěvě Kroměříže.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO