Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0

Restaurace Scéna

V restauraci je 62 míst k sezení a zastřešená terasa, kde je 50 míst. Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Pořádají zde firemní školení,oslavy k různým příležitostem,svatby,školní srazy atd. Ve všední dny podávají od 11 do 15 hod. šest druhů menu za 75 Kč. V jídelním lístku je velký výběr teplých i studených předkrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Restaurace pomáhá vychovat kvalitní kuchaře a číšníky, ve spolupráci se Střední hotelovou školou v Kroměříži , která si  u nás zřídila učňovské středisko. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Kroměříži jsme byli na dovolené a do restaurace Scéna jsme vyrazili náhodou. Příjemné prostředí hned vedle kulturního domu nás potěšilo vřelou obsluhou a hlavně jídlem na velmi dobré úrovni. Navíc je kousek od centra. Jediné mínus jsou toalety, na které je vstup přes kuřáckou kavárnu. I přes to restauraci rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí. Jídlo výborné, polévky přímo luxusní (cibulačka). Delší doba čekání, ale opravdu za to jidlo to stojí. Obsluha příjemná. Doporučuji pri návštěvě Kroměříže.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkový dojem z restaurace byl velice dobrý. Jidlo opravdu vyborne, všichni jsme byli spokojeni. Me osobně trosku kazila dojem na můj vkus hlasitější hudba, jinak nebylo co vytknout.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO