Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sauna Frýdek-Místek

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Těšil jsem se až navštívím tuto restauraci, bohužel musím napsat, že jsem nebyl mile překvapen. Personál se snažil. Jídlo, konkrétně tuňák a hermelín, mi nechutnalo. Necítili jsme se tam dobře. Celkový dojem z restaurace není dobrý.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Nic luxusního, spíše pohodové prostředí, ale s tím se na Sauně počítá.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné letní posezení na zahrádce s výhledem na rybník obklopené zelení. Výběr z více druhů piva, za ochutnání stojí pivo z Vojkovického pivovárku Koníček, ale i Plzeň Vás příjemně osvěží.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pekne prostredi ve vnitr i venku. Venku mají dve posezeni. Jedno nahore u restaurace a druhe dole u rybnicku, kde jsou rybky i kachnicky, ktere moje deti rady krmi. Maji zde pro deti houpacku a hraci domecek. Idealni na navstevu pri krasnem pocasi. Vari zde dobre. Tady si neni skoro na co stezovat. ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Chtěl jsem večeři a před tím ještě do sauny, ale sauna se nekonala, protože mají úzké dveře, je 60 cm. Jsem na vozíku a 60 cm je málo. Škoda, jinak pěkná restaurace. Jídlo bylo moc dobré. Wc taky není bb, sotva jsem se vešel. V celku jídlo i obsluha OK, ale nedoporučuji, protože pro vozíčkáře to na delší posezení není.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO