Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sauna Frýdek-Místek

Budova restaurace nabízí kromě prostoru samotné restaurace s krbem s kapacitou 50 míst také salónek s kapacitou 30 míst a vinárnu s kapacitou 25 míst.  V letních měsících jsou v provozu dvě venkovní terasy s grilem, s celkovou kapacitou 140 míst. Všechny prostory restaurace kromě vinárny jsou pokryty signálem WiFi. Vašim dětem restaurace Sauna nabízí dětský koutek s hračkami v nekuřáckém salónku. V případě příznivého počasí mohou děti využívat venkovního oploceného dětského hřiště s domečkem se skluzavkou a pískovištěm. Restaurace Sauna přímo vyzývá ke konání společenských akcí, oslav, svateb, firemních školení, večírků a podobně.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Těšil jsem se až navštívím tuto restauraci, bohužel musím napsat, že jsem nebyl mile překvapen. Personál se snažil. Jídlo, konkrétně tuňák a hermelín, mi nechutnalo. Necítili jsme se tam dobře. Celkový dojem z restaurace není dobrý.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Nic luxusního, spíše pohodové prostředí, ale s tím se na Sauně počítá.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné letní posezení na zahrádce s výhledem na rybník obklopené zelení. Výběr z více druhů piva, za ochutnání stojí pivo z Vojkovického pivovárku Koníček, ale i Plzeň Vás příjemně osvěží.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO