Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 87x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šatlava

Restaurace se nachází v objektu bývalé městské šatlavy v Dlouhé ulici č. p. 101 a sousedí s Klicperovým divadlem. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný objekt se zachováním historických prvků. Ve vlastní restauraci je 40 míst, dále 20 míst v původních vězeňských kobkách a 50 míst v zimní zahradě s okouzlujícím výhledem na Žižkovy sady. Dále je pro hosty připravena letní terasa s dalšími 40 místy. Jídelní lístek je tvořen tradičními českými pokrmy, které podávají v moderní úpravě se zárukou čerstvosti a sezónnosti surovin. Samozřejmostí jsou degustační menu, kdy můžete ochutnat několik jídel v malých porcích.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Tuto restauraci mam velmi rad nejvic kvuli terase. Jidlo bylo ovsem tentokrát průměr. Z osvětlení boli oci. Zachody na jednicku s hvezdickou personal super
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nějakou dobu jsme do této krásné restaurace nechodili a nyní musím říci, že to byla chyba. V posledním měsíci jsme zde byli 3x a k žádné návštěvě nemám co vytknout. Ať už to byl večer ve dvou nebo oběd se všemi dětmi. Personál vstřícný, proaktiviní, jídlo bez chyby.. Určitě vracíme na list našich TOP hradeckých restaurací.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO