Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Santorini

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 19x
3 1x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se bohužel s novými majiteli zhoršila. Na nápoje i jídlo jsme čekaly velmi dlouho (příchod v 19h, jídlo dorazilo ve 20:20). Měla jsem masový talíř Hellas, gyros byl studený, karbanátek připálený z jedné strany, souvlaki v pořádku. Předkrm (paprika s ovčím sýrem) moc dobrý, stejně tak tzatziki. Hodnotím tedy průměrně.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel tešili jsme se na dobré řecké jídlo, ale byli jsme sklamaní. Polévka i hlavni chod studené, maso na smrt vysušené, suvlaki se nedali ani ukrojit ani ukousat, po koření ani památky, takže ani vuně ani chuť, najit okurku v tzatziki byl taky docela problém, jídla byla sice hromada, ale k čemu, chtěli jsme si pochutnat ne se naprat, navíc vysušeným jídlem bez chuti. Možná kdyby majitel ubral na nesmyslně velkých porcích a věnoval ušetřené peníze do surovin, do kuchaře, nebo na výlet do řecka, aby ochutnal skutečnou řeckou kuchyni, udělal by lépe a při troše soudnosti by si přestal hrát na něco co neumí. Ano nedá se upřít snaha, je tak nějak cítit na každém kroku, ale jak říka Pohlreich, snaha je na hovno, dát jídlům řecké názvy a pustit řeckou hudbu vážně nestačí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Santorini je vyhlášená zábřežská restaurace, která se specializuje na řeckou kuchyni. Jídla jsou zde připravována s láskou a poctivostí.Personál je k hostům milý a vstřícný.Osobně se sem ráda vracím, pokud projíždím Zábřehem.Dnes jsem měla chutný salát Santorini s lososem, pita chléb a poctivý vývar s masem a knedlíčky. K tomu řecké víno , zkrátka...zakončení pracovní soboty jak se patří ! Podnik jednoznačně doporučuji !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Restaurace "Řecká" pouze podle názvu. S Řeckou kuchyní nemá co společného. V nabídce pizza, na stěnách obrazy z USA, Itálie a jiných koutů země. Vybavení restaurace už má také své nejlepší léta za sebou. Za dveřmi označenými "panenkou" jsem nenašla toalety, ale skladiště a nepořádek. Tak jsem hledala jiné dveře... Ačkoliv jsme byli v restauraci zcela sami, na obsluhu jsme dlouho čekali. Maso na grilu bylo tuhé, tzaziky nedochucená. Jako jediné pečivo pita placky?! Velké zklamání...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Vynikající jídlo a velmi vstřícný přístup číšníka Určitě se sem rádi budeme vracet. Vynikající dojem už kazilo jen nedotažené prostředí, jinak vlídné a stylové restaurace. Spousta řeckých specialit, šťavnaté maso a čerstvé saláty...už dnes se těšíme na příští návštěvu. Je co ochutnávat !!!!
Restaurace Santorini Restaurace Santorini

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO