Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 73x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Santorini

Santorini je vyhlášená řecká restaurace v Zábřehu na Moravě. Nabízí řecké speciality a jídla typická pro řeckou kuchyni. Do řeckého stylu je restaurace laděná nejen svými chutěmi, ale i interiérem a hudbou. Součástí restaurace je i penzion. Penzion nabízí ubytování s dvěma dvoulůžkovými apartmány a s možností dvou přistýlek. Mezi 15. a 17. hodinou má restaurace zavřeno.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo ve známé řecké restauraci nás opět nezklamalo. Bylo chutné, vzhledné a teplé. Co se nám však nelíbilo, bylo více než hodinové čekání na jídlo, takovou chybu už nedokáže napravit ani vstřícný personál . Možná byla chyba na straně Restu, nevím, ale domnívám se, že pokud není restaurace schopna zvládnout tolik hostů, neměla by přijímat rezervace
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se bohužel s novými majiteli zhoršila. Na nápoje i jídlo jsme čekaly velmi dlouho (příchod v 19h, jídlo dorazilo ve 20:20). Měla jsem masový talíř Hellas, gyros byl studený, karbanátek připálený z jedné strany, souvlaki v pořádku. Předkrm (paprika s ovčím sýrem) moc dobrý, stejně tak tzatziki. Hodnotím tedy průměrně.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel tešili jsme se na dobré řecké jídlo, ale byli jsme sklamaní. Polévka i hlavni chod studené, maso na smrt vysušené, suvlaki se nedali ani ukrojit ani ukousat, po koření ani památky, takže ani vuně ani chuť, najit okurku v tzatziki byl taky docela problém, jídla byla sice hromada, ale k čemu, chtěli jsme si pochutnat ne se naprat, navíc vysušeným jídlem bez chuti. Možná kdyby majitel ubral na nesmyslně velkých porcích a věnoval ušetřené peníze do surovin, do kuchaře, nebo na výlet do řecka, aby ochutnal skutečnou řeckou kuchyni, udělal by lépe a při troše soudnosti by si přestal hrát na něco co neumí. Ano nedá se upřít snaha, je tak nějak cítit na každém kroku, ale jak říka Pohlreich, snaha je na hovno, dát jídlům řecké názvy a pustit řeckou hudbu vážně nestačí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO