Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šaldův statek

Přehled hodnocení
100% celkově
89% personál
89% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme s pritelkyni navstivili tuto restauraci, jidlo bylo vyborne i pivko chutnalo. V restauraci bylo plno, personal stihal, avsak chtelo by vice komunikovat se zakazniky. Doba pripravy jidla i vuci zaplneni restaurace byla rychla. Vrele doporucujeme :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace působí velmi útulně, personál je úžasně milý a ochotný, na první pohled vycítíte, že jste vítanými hosty. Pokud jde o nabídku jídla, ta je naprosto bezkonkurenční. Doporučuji ochutnat některou z krkonošských specialit, například Krakonošův bramborák, Ančino kuřecí na medu, kuřecí ponikelské báby, skvělá jsou voňavá prsíčka, kuřecí nudličky s nivou a další. Cokoliv si vyberete, že vždycky si pochutnáte. Pěkný je i výběr z levnějších jídel.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Příjemná restaurace v podkrkonoších s vynikající atmosférou roubenky. Jídlo patri k těm lepším ve městě a česneku v okolí lepší nenajdete :) V létě bodne venkovní terasa. Za sebe doporučuji zatím nikdy nezklamali.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO