Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šalanda Hradec Králové

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Interiér dostál změn v souvislosti s koncem kouření. K lepšímu. Kuřáci byli i s popelníky odsunuti na terásku s externím výčepem. Vyfocený špekáček v kečupu mě neoslnil.
Restaurace Šalanda Hradec Králové
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Při procházce po Mechově nás přepadla žízeň a tak jsem zašli do restaurace Šalanda. Když jsme si chtěli objednat nejlepší pivo a tedy pivo Pernštejn z Pardubického pivovaru, byli jsme častováni posměšným přídomkem Perníkáři. Poté jsme si chtěli dát ke kávě perníček, ovšem ani tehdy jsme neuspěli.... To by se v Pardubicích nestalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné prostředí, akorát dost zakouřené, vaří zde výborně, pivo z tanku a různé druhy dle sezóny. Obsluha velmi milá a rychlá i když bylo plně obsazeno-pátek večer.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Pivo dobré, ale rámus a hodně zakouřeno. Jídlo jsme neměli, nemohu tedy hodnotit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Obsluha protivna, uctovala neco co jsme si neobjednali a jeste se dost nevybirave hadali, jidlo slaby prumer Nejdrazsi topinky k tataraku ve stredni Evrope ;)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Na nic si nehraje: jednoduše řečeno rychlý český oběd. Výpwčky s karlovarským knedlíkem a zelím k polednímu menu. Chutnalo. Veliké porce. Točené pivo Krušovice, včetně nealkoholického.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO