Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šalanda Hradec Králové

Šalanda je situována ve Střelecké ulici v Hradci Králové v širším centru města nedaleko pěší zóny. Hosté zde mají k dispozici 154 míst v restauraci a 24 v pivnici. V nabídce nechybí tradiční česká kuchyně rozšířená o polední menu a čepovány jsou produkty značky Krušovice. Milovníci piva zde mohou ochutnat Krušovice 10 z tanku, Krušovice 12, Krušovice Mušketýr, Krušovice Černé, Krušovice Malvaz či nealkoholické pivo Zlatopramen NA.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Interiér dostál změn v souvislosti s koncem kouření. K lepšímu. Kuřáci byli i s popelníky odsunuti na terásku s externím výčepem. Vyfocený špekáček v kečupu mě neoslnil.
Restaurace Šalanda Hradec Králové
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Při procházce po Mechově nás přepadla žízeň a tak jsem zašli do restaurace Šalanda. Když jsme si chtěli objednat nejlepší pivo a tedy pivo Pernštejn z Pardubického pivovaru, byli jsme častováni posměšným přídomkem Perníkáři. Poté jsme si chtěli dát ke kávě perníček, ovšem ani tehdy jsme neuspěli.... To by se v Pardubicích nestalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné prostředí, akorát dost zakouřené, vaří zde výborně, pivo z tanku a různé druhy dle sezóny. Obsluha velmi milá a rychlá i když bylo plně obsazeno-pátek večer.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO