Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Salamandr

Restaurace Salamandr se nachází v těsné blízkosti míst, kde se narodil Karel Čapek , je celá restaurace věnovaná tomuto slavnému rodákovi a idylické atmosféře První republiky. A není to jen interiér, který Karla připomíná, ale i kulinářské speciality. Kuřecí steak „Bílá nemoc“ Lotrandova šavle Pečené vepřové koleno dle „Tlustého pradědečka“ Roštěná „ala Růžena Šulitková“ Toast Krvavého Čepelky Zeleninový salát „Povětroň“ .... a mnoho dalších specialit.... Restaurace je to slušná a lidová, naleznete tu nejenom vybrané specialitky, ale i hotová domácí jídla dle denního menu velice rozumnou cenu! V létě je Vám k dispozici zahrádka se 110 místy, pamatujeme i na Vaše děti, které mají v areálu zahrádky k dispozici různé oblíbené atrakce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba