Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Salamandr

Restaurace Salamandr se nachází v těsné blízkosti míst, kde se narodil Karel Čapek , je celá restaurace věnovaná tomuto slavnému rodákovi a idylické atmosféře První republiky. A není to jen interiér, který Karla připomíná, ale i kulinářské speciality. Kuřecí steak „Bílá nemoc“ Lotrandova šavle Pečené vepřové koleno dle „Tlustého pradědečka“ Roštěná „ala Růžena Šulitková“ Toast Krvavého Čepelky Zeleninový salát „Povětroň“ .... a mnoho dalších specialit.... Restaurace je to slušná a lidová, naleznete tu nejenom vybrané specialitky, ale i hotová domácí jídla dle denního menu velice rozumnou cenu! V létě je Vám k dispozici zahrádka se 110 místy, pamatujeme i na Vaše děti, které mají v areálu zahrádky k dispozici různé oblíbené atrakce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva restaurace byla velmi příjemná. Personál byl velmi příjemný a pozorný. Jídlo a pití bylo také vemi dobré. Restauraci bych se nebála doporučit komu koli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO