Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 41x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sakura

Sakura je japonský sushi restaurant a cocktail & coffee bar. Restaurace vám nabízí pokrmy z čerstvých ryb připravované týmem zkušených kuchařů z Asie. Kromě rybích specialit a sushi najdete v menu další exotické pokrmy z Malajsie, Thajska a Vietnamu. Mimo běžných nápojů si zde můžete vybrat z nabídky cocktailů, čínských sypaných čajů a exkluzivních vín. Obsluha je samozřejmě zaškolena tak, aby vám pomohla vybrat to správné víno k vašemu jídlu. V rámci Happy Hours, které probíhají od 11 do 15 hod, si můžete objednat zvýhodněné sushi sety, polévky, saláty a speciality z Malaisie, Thaiska a Vietnamu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Sakury chodíme pravidelně, ať už na sushi, nebo jiná jídla. Sushi mají výborné, čerstvé a že můžeme srovnávat i třeba s gordnovou Maze - ikdyž tam je to jiný level ještě :-) . Určitě všem doporučuju, sushi je třeba trochu dražší, ale stojí za to.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Obsluha mdlá. Je to vlastně vietnamské bistro v "posh" verzi. Kvalita jídla absolutně neodpovídá kvalitě.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
It´s a nice place for having rest with family. We were with three kids and it was pretty comfortable. I believe it's also good place for business meetings as well.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO