Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sakura

Sakura je japonský sushi restaurant a cocktail & coffee bar. Restaurace vám nabízí pokrmy z čerstvých ryb připravované týmem zkušených kuchařů z Asie. Kromě rybích specialit a sushi najdete v menu další exotické pokrmy z Malajsie, Thajska a Vietnamu. Mimo běžných nápojů si zde můžete vybrat z nabídky cocktailů, čínských sypaných čajů a exkluzivních vín. Obsluha je samozřejmě zaškolena tak, aby vám pomohla vybrat to správné víno k vašemu jídlu. V rámci Happy Hours, které probíhají od 11 do 15 hod, si můžete objednat zvýhodněné sushi sety, polévky, saláty a speciality z Malaisie, Thaiska a Vietnamu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
It´s a nice place for having rest with family. We were with three kids and it was pretty comfortable. I believe it's also good place for business meetings as well.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Sakury se vždycky rád vracím, protože nabízená jídla jsou opravdu vynikající a vždycky si moc pochutnám. Tentokrát už se sedělo i na zahrádce, takže to bylo velmi příjemné.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Sakury chodíme poměrně často a vždycky se slušně najíme. Nevybavuji si, že bych někdy byla s jídlem vyloženě nespokojená. Ráda si dávám miso sake a sushi můžu také doporučit. Co se týče personálu, tak je prostor pro zlepšení. Ne že by obsluha byla vyloženě nepříjemná, ale že by to přeháněla se vstřícností se také říct nedá. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO