Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šindlerův dvůr

Nabízí příjemné posezení v zajímavém prostředí ve stylu "selské izby" pro jednotlivce i skupiny s širokým výběrem specialit, nápojů, vína nebo točené pivo Budweiser Budvar. Interiér je vyzdoben stylovým historickým vybavením selského venkova s otevřeným krbem s možností grilování (na objednávku). K příjemnému posezení za slunných a teplých dnů mají krytou letní zahradu s obsluhou a koutkem pro děti. Nabízí posezení ve stylové vinárně, v příjemné atmosféře, u svíček. Tradiční česká kuchyně, hotová jídla, jídla na objednávku, speciality. Na přání Vám uspořádají firemní večírky, rodinné oslavy, svatební hostiny, srazy, rauty a jiné akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Šindlerova dvora se již pravidelně každoročně vracíme před Vánoci, připravují nejlepší tatarák. Vládně tam příjemná vánoční atmosféra a personál je velmi ochotný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO