Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rychta

Restaurace Rychta nabízí obědy, večeře, rozvoz jídel, pizzy, ... Na přání zákazníka možno uspořádat firemní večírky, podnikové akce, oslavy, svatby, apod.. Možno využít také terasu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Normální hospoda s až nezvykle širokým sortimentem – klasické české hotovky doplňují v jídelním lístku „minutky“ snad všech světových chutí a nechybí ani pizza z pece. Tady by si mistr Pohlreich zaškrtal :o) Dali jsme si hotovky, byli v pohodě, vedle u stolu si dvojice pochutnávala na lákavě vypadajících pizzách. Personál usměvavý a ochotný. Zdá se, že tady to funguje.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kdo ma rád pravou českou hospodu a klasickými hotovkami (paprikový lusk a vepřové na mrkvi) s poctivým pivem, jistě zde návštěvou nebude zklamán. Ani mi nevadilo, že číčník (úplně prázdná hospoda) řešilněco s kolegy a já čekal na zaplacení. Ta vynikající dršťková (opravdu z drštěk) za to stálá.
Restaurace Rychta Restaurace Rychta
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO