Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace Restaurace Rychlík

Multibrand pub v moderním designu doplněném o industriální prvky z železničního prostředí. Na čepu najdete širokou nabídku piv jako Radegast, Gambrinus, Kozel, Volba sládků nebo Birell, v menu pak výborná jídla k uspokojení vašich chuťových buněk před výletem mimo Prahu nebo po dlouhé cestě vlakem do hlavního města.  

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    3

Dnes jsem navštívila restauraci na Hlavním nádraží a byla jsem mile překvapena. Obsluha na zahrádce byla skvělá, servírka byla ochotná a milá. Jídlo bylo také fajn. Doporučuji. K.Novotná

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba