Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rybářská bašta

Restaurace se nachází na břehu Jablonecké přehrady. Nabízí bohatý výběr minutkových jídel. Kapacita je 50 míst, salonek k dispozici, terasa. Je vhodným místem pro oslavy, svatby, semináře, školení, rauty. Je zde možnost ubytování. K dispozici je šest třílůžkových pokojů, jeden čtyř a jeden šestilůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a SAT. V objektu je sauna a fitness. K dispozici je hlídané parkoviště.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Milý a rychlý personál, restaurace je nyní čistě nekuřácká, což určitě ocení hlavně maminky s dětmi na procházce kolem přehrady. Prostředí je obyčejné, jídlo hlavně "českého typu", v létě funguje milá zahrádka s výhledem na přehradu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, škoda že je kuřácká. ale v době našeho pobytu to ještě šlo. Nekuřácký prostor není stavebně oddělen od kuřáckého prostoru. Jídlo bylo výborné, až na trochu méně povedenou roštěnou, holt hovězí maso. Vizuální úprava jídla skvělá. Obsluha naprosto vynikající. Šli bychom sem znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO