Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rozvoj

Restaurace nabízí kvalitní českou kuchyni, jak v podobě předkrmů, salátů, hotových či minutkových jídel a to vše bez přidání chemických dochucovadel. Hostům je k dispozici restaurace cca o 90 místech, nekuřácký salonek cca o 50 místech. V letních měsících mají hosté možnost využití posezení na terase cca o 50 místech. Restaurace nabízí každý všední den od 10.30 do 15 hodin polední menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro nás nový oběd. Jídlo je krapet dražší, není to úplně cena pro obědové menu ale nenechte se odradit. Kvalita, chuť a servírování vše vynahradí. Ještě by bodlo doladit jeden detail :-) Netočte Staropramen :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Ochotná a příjemná obsluha. Ve srovnání s předchozími návštěvami nám připadalo, že došlo k výměně kuchaře. Jídla bývala chutnější.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO