7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Roubenka

Motel Roubenka stojí v blízkosti soutoku Tiché a Divoké Orlice na okraji města Týniště nad Orlicí. Rádi vás zde pohostí jak v hlavní restauraci, tak ve velkém nekuřáckém salónku. Pro soukromé akce a oslavy s menším počtem účastníků tu je připravený malý salónek. Při pěkném počasí vás rádi obslouží i na venkovní terase jejíž součástí je dětské hřiště s trampolínou, kde se mohou vaše děti vydovádět. Každý si jistě vybere z několika našich specialit a příloh, z výhodného týdenního menu a lahodných osvěžujících nápojů.

Zobrazit více
  • +1

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Prostředí restaurace velice pěkné a utulne. Jídlo od objednání do 20.min.na stole i přesto, ze restaurace byla plná a k tomu navíc přijel autobus s 15* důchodci.Restauraci navštěvuji opakovaně i se synem po mém rozvodu. Přes letní sezónu je otevřena venkovní zahrádka a dětské hřiště. Parkoviště pro dost osobních a také velké zvlášť i pro nákladní vozy. Doporučuji k návštěvě a občerstvení..

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace