Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Roubenka

Motel Roubenka stojí v blízkosti soutoku Tiché a Divoké Orlice na okraji města Týniště nad Orlicí. Rádi vás zde pohostí jak v hlavní restauraci, tak ve velkém nekuřáckém salónku. Pro soukromé akce a oslavy s menším počtem účastníků tu je připravený malý salónek. Při pěkném počasí vás rádi obslouží i na venkovní terase jejíž součástí je dětské hřiště s trampolínou, kde se mohou vaše děti vydovádět. Každý si jistě vybere z několika našich specialit a příloh, z výhodného týdenního menu a lahodných osvěžujících nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí restaurace velice pěkné a utulne. Jídlo od objednání do 20.min.na stole i přesto, ze restaurace byla plná a k tomu navíc přijel autobus s 15* důchodci.Restauraci navštěvuji opakovaně i se synem po mém rozvodu. Přes letní sezónu je otevřena venkovní zahrádka a dětské hřiště. Parkoviště pro dost osobních a také velké zvlášť i pro nákladní vozy. Doporučuji k návštěvě a občerstvení..
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rychlá obsluha jídlo výborné
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO