Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Restaurace Rokoko

Restaurace Rokoko připravuje vynikající jídla s duší pro každý vkus. Stejne jako v 18. století pouze z čerstvých a přírodních produktů. Dopřejte si potešení které přinášejí naše chutné pokrmy z čerstvého masa, ryb a drubeže. Restaurace ROKOKO v pravém starém francouzském stylu Vás nastaví na romantickou náladu. Velké a malé sály mohou pojmout více než 60 lidí. Nová moderní zimní terasa s opravdovým krbem a krásným výhledem do zimní zahrady, tři letní hřiště pro malé skupiny a romantické schůzky. Velký sál a zimní terasa jsou vybaveny velkymý LCD obrazovkami, projektory a ozvučením, což Vám umožňuje pořádat rauty, semináře, konference a obchodní jednání. Je ideální pro zábavné večírky, svatby, rauty a všechny druhy oslav. Restaurace je jediné místo, kde si můžete poslechnout jazzové skladby na pianu, se skleničkou dobrého vína při svíčkách. Jsme považovaní za jedenu z nejlepších restaurací našeho města, ale néjen kvůli úspěšnému designu a interiéru, ale díky zdvořilému, příjemnému a dobře vyškolenému personálu. Všechna jídla Vám připraví jeden z nejlepších šéfkuchařů v České republice, na což jsme velmi hrdí. Menu restaurace se skládá především z klasické české i evropské kuchyně, ale nabízíme i naše na jakýkoliv vkus, stačí se o tom u nás přesvědčit! Široký výběr vín z celého světa, rozlévaného Alsaská vína, alkoholických i nealkoholických koktejlů a samozřejmě, nejlepší druhy světoznámého českého piva - právem uznávaného jako nejlepší na světě!

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba