Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 188x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Rest.

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
92% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 111x
4 62x
3 9x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
výborné rybí menu- čerstvé ryby, flexibilní přizpůsobení menu nevyhovuje-li část pokrmu, skvělý vinný lístek, ochotný personál, parking v blízkosti. Zajímavé praviedlné akce
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše naprosto perfektní. Skvělá obsluha, neuvěřitelné jídlo. Grilované krevety na šafránovém rizotu FANTASTICKÉ! (Ano, až tak, velkými písmeny )
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné valentínske degustační menu. Tuňákový tatarák s mrkvovou chilli polévkou neměli chybu. Jako hlavní chod byl mořský vlk s bramborama, který rozhodně nezklamal.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc hezká restaurace v Podolí. Příjemná atmosféra, kterou dotváří krby a hořící oheň. Na rande, jak dělané:) Jídlo bylo vynikající - měli jsme burger a kuřecí supreme. Příště určitě vyzkouším rybu. Nejpozději v létě se určitě vrátíme na super zahrádku.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Bohužel v době naší návštěvy probíhala oslava v zadní částí restaurace. Společnost byla velice hlučná, a tedy bohužel jsme se neslyšeli ani navzájem. Jídlo bylo průměrné.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo skvělé, až na ten steak (byl suchý), prostředí moc příjemné, personál sice byl ochotný a milý, ale několikrát popletli naši nabídku. Chtěli jsme vinné párování pro jednoho, přinesli pro oba, místo steaku ryba, zapomněli na džus pro malého a všechno trvalo hrozně dlouho.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrat jsem zde měl pro mne zcela neobvyklá jídla a opět to byl skvělý kulinářský zážitek ! Vynikající hovězí vývar a famózní kotleta s pečenými bramborovými šiškami... doplněno pěkným vínem - jistota vynikajícího pochutnani... Krom toho i plapolajici oheň v krbu za zády dotváří skvělou atmosféru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy v Restu - maximální spokojenost, tentokrát skvělá kambala pro dva, bez chyby. Jedinou drobounkou výtku bych měl k vinnému lístku, který by zasloužil aktualizaci, jsou tam vína, která nejsou k dispozici už několik měsíců a znovu nebudou... Ale personál umí nabídnout vhodné alternativy, takže z pohledu celkového zážitku žádný problém...
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Podnik s jednou z nejkouzelnějších atmosfér v hlavním městě. V létě venku, v zimě u krbu. Hamburger i Fish and Chips byly na jedničku, spolehnout se můžete i na libovolné víno z lístku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moje druhá návštěva potvrdila na 100% můj první zážitek v této restauraci - příjemné prostředí, milá obsluha a hlavně skvělé jídlo ! Rybí polévka byla vynikající, mořský vlk se salátem velice dobře ochuceny. Doporučený Rýnský Riezlink byl rovněž moc pěkný, s rybou se skvěle snoubil.... Vřele doporučuji !

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO