Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Repre

Nabídka specialit české kuchyně. Restaurace nabízí široký sortiment studené, teplé kuchyně a nápojů. V restauraci je tradiční pivnice a dominantně působí dobová vinárna, jejíž dřevěná výzdoba je původní z r. 1930. Najdete zde příjemné posezení u dobrého jídla, lahve vína a na své si přijdou i fanoušci sportů, které se promítají na videoprojekci. Možnost Wi-Fi připojení.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Super na obědove menu:)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tradiční a osvědčený páteční řízek s bramborovým salátem na poledním menu. To je prostě v Repre sázka na jistotu. I přes polední nával personál maká a člověk nikdy dlouho nečeká.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se spíše o lepší hospodu, s dřevěnými masivními lavicemi, než restauraci. Rychlá obsluha, bez problému si každý vybere z jídelníčku i vegetariáni. Příjemné nekuřácké posezení v celém prostoru restaurace. Na rodinou večeři či oslavu ideální místo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO