Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace hotelu Rakovec

Přehled hodnocení
75% celkově
79% personál
82% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přiznám se nemám chuť tuto restauraci jakkoliv hanět. Nicméně vadí mi jeden zásadní fakt. Pokud mají na svých webových stránkách nabídku na 3 chodové menu mělo by být automatické, k tomu doplnit také informaci, že se toto 3 chodové menu musí dopředu objednat. Přišel jsem s přítelkyní na večeři a ačkoliv jsem i do popisu rezervace dopředu informoval o tom, že si dáme toto menu, tak číšnice zaprvé o této nabídce ani nevěděla a poté nám sdělila, že se musí menu objednat dopředu. Zvedli jsme se a šli jsme na večeři jinam. Za mě negativní zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Terasa neodpovídá fotografiím - není přímo u jezera. Přes poledne nabídka pouze z menu ( žádný předkrm atp.). Příliš hlasitě puštěné rádio na zahrádce. Jídlo ale výborné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Rakovec jsme se rozhodli oslavit narozeniny s rodinnými příslušníky, protože jsme zde tradičně byli spokojeni s kvalitou jídla. I tentokrát nás nezklamali a moc jsme si pochutnali.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Rakovec jsme zašli na svatomartinské menu. Kačena i husa byla vynikající, včetně zelí, bramborové kaše a lokšů. Obsluha vynikající, byli jsme moc spokojeni.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Na Restauraci Rakovec je vidět, že je to původní socialistický hotel, který se sice snaží charakter prostředí změnit, ale moc se mu to nedaří. Jídlo ale špatné nebylo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restaurace Rakovec je vyjimecna tim, ze na ni vlastne nic vyjimecneho neni, jenom je vsechno tak, jak by to melo v restauraci vypadat: prijemne prostredi, rychla a mila obsluha, dobre pivo a vyborne jidlo. byli jsme opravdu velmi spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo chutné, nelze nic vytknout. Doporučuji rozšířit sortiment k výběru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme sem na bowling, ten byl fajn, za 2h se ani jednou nezasekl, takže super. Pivo ok, obsluha ok. Jídlo křídla dobrá, dostatek máčky, chleba čerstvý.. akorát by neškodila klimatizace.
Restaurace hotelu Rakovec
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hotel Rakovec nás moc mile překvapil. Prostředí u brněnské přehrady je příjemné, s krásným výhledem. Restaurace je poměrně moderně zařízena a především velice čistá. Jídlo bylo chuťově fantastické, jeho prezentace také výborná :-) Škoda jen, že právě probíhala změna jídelního lístku, takže výběr nebyl rozsáhlejší. Nicméně to je mínus spíš subjektivního charakteru, protože jsme dopředu vybrali jídla, která nakonec nebyla k dispozici, což ovšem neznamená, že by nabídka byla jakkoli špatná - od těstovin, přes rybu po několik typů masa (co se týče hlavních chodů), výtečný hovězí vývar jako polévka a dokonalé carpaccio jako předkrm - tedy bylo z čeho vybírat :-)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO