Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace hotelu Rakovec

Hotel se nachází přímo u brněnské přehrady, a tím i poskytuje snadnou dostupnost, ale i výhled do lesů a na přehradu. V nabídce má tuzemskou a mezinárodní kuchyni doplněnou o sezónní speciality. Relaxovat můžete u bazénu na terase nebo v bowling baru. V letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné vyhlídkové terase. Prostor terasy lze využít k pohoštění až 120 osob, díky čemuž lze po domluvě uspořádat rodinnou oslavu nebo jakoukoli jinou společenskou akci. Denně připravují obědové menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Rakovec jsme se rozhodli oslavit narozeniny s rodinnými příslušníky, protože jsme zde tradičně byli spokojeni s kvalitou jídla. I tentokrát nás nezklamali a moc jsme si pochutnali.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Rakovec jsme zašli na svatomartinské menu. Kačena i husa byla vynikající, včetně zelí, bramborové kaše a lokšů. Obsluha vynikající, byli jsme moc spokojeni.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Na Restauraci Rakovec je vidět, že je to původní socialistický hotel, který se sice snaží charakter prostředí změnit, ale moc se mu to nedaří. Jídlo ale špatné nebylo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO