Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace hotelu Rakovec

Hotel se nachází přímo u brněnské přehrady, a tím i poskytuje snadnou dostupnost, ale i výhled do lesů a na přehradu. V nabídce má tuzemskou a mezinárodní kuchyni doplněnou o sezónní speciality. Relaxovat můžete u bazénu na terase nebo v bowling baru. V letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné vyhlídkové terase. Prostor terasy lze využít k pohoštění až 120 osob, díky čemuž lze po domluvě uspořádat rodinnou oslavu nebo jakoukoli jinou společenskou akci. Denně připravují obědové menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Terasa neodpovídá fotografiím - není přímo u jezera. Přes poledne nabídka pouze z menu ( žádný předkrm atp.). Příliš hlasitě puštěné rádio na zahrádce. Jídlo ale výborné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Rakovec jsme se rozhodli oslavit narozeniny s rodinnými příslušníky, protože jsme zde tradičně byli spokojeni s kvalitou jídla. I tentokrát nás nezklamali a moc jsme si pochutnali.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO