Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace hotelu Rakovec

Hotel se nachází přímo u brněnské přehrady, a tím i poskytuje snadnou dostupnost, ale i výhled do lesů a na přehradu. V nabídce má tuzemskou a mezinárodní kuchyni doplněnou o sezónní speciality. Relaxovat můžete u bazénu na terase nebo v bowling baru. V letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné vyhlídkové terase. Prostor terasy lze využít k pohoštění až 120 osob, díky čemuž lze po domluvě uspořádat rodinnou oslavu nebo jakoukoli jinou společenskou akci. Denně připravují obědové menu.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přiznám se nemám chuť tuto restauraci jakkoliv hanět. Nicméně vadí mi jeden zásadní fakt. Pokud mají na svých webových stránkách nabídku na 3 chodové menu mělo by být automatické, k tomu doplnit také informaci, že se toto 3 chodové menu musí dopředu objednat. Přišel jsem s přítelkyní na večeři a ačkoliv jsem i do popisu rezervace dopředu informoval o tom, že si dáme toto menu, tak číšnice zaprvé o této nabídce ani nevěděla a poté nám sdělila, že se musí menu objednat dopředu. Zvedli jsme se a šli jsme na večeři jinam. Za mě negativní zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Terasa neodpovídá fotografiím - není přímo u jezera. Přes poledne nabídka pouze z menu ( žádný předkrm atp.). Příliš hlasitě puštěné rádio na zahrádce. Jídlo ale výborné!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO