Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace hotelu Rajská Zahrada

Součástí nabídky hotelu Rajská zahrada je i hotelová restaurace, kde můžete zažít báječné kulinářské zážitky. Prostor hotelové restaurace Vás zaujme originálním designem a příjemnou atmosférou, kterou dokonale doplňuje nádherná vyhlídka do zahrady, údolí s meandry řeky Metuje a na malebné historické centrum Nového Města nad Metují. Restaurace nabízí 48 míst a v letních měsících je k dispozici terasa s kapacitou 24 míst. Jako wellness hotel podporují zdravý životní styl návštěvníků a k tomu samozřejmě patří i zdravá a pestrá strava. Zdejší jídla jsou chutná a zároveň vyvážená, vařená šetrnými kuchařskými postupy aby byla zároveň zdraví prospěšná a nezatěžovala lidský organismus. Pečlivě hlídají kvalitu všech použitých surovin a kladou důraz na kvalitu a čerstvost.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oproti rozpacitym zacatkum, zacala restaurace Rajska zahrada podavat docela obstojne "vykony" Muzete si vybrat ze siroke skaly celkem kvalitnich vin a dobreho piva. Kuchyni musim pochvalit, uz se hodne zlepsili. Vyhled do okoli je uzasny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí krasne, jídlo průměrne i kdyz velice moderně vypadající. Bohužel chuť zase tak úchvatná nebyla. Obsluha takova jaka ma v takovem zařízení být, takze ok.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO