Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Kavárna Radhošť

V domě z roku 1902 dýchne na návštěvníka ta pravá atmosféra belle epoque, v níž stojí zato vybrat si z nabídky kvalitních káv a zákusků a jen se kochat v příjemně poklidném starosvětském stylu. Od věci není okusit francouzské creppes u sklenky vína ze zdejší vinné nabídky.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Pokud bychom měli hodnotit tuto kavárnu a restauraci jedním slovem, tak prostě - vynikající. Jak jídlo (MENU), tak i obsluha a v neposlední řadě prostředí. Reprezentační. Díky.

AKu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

S restauraci jsme byli spokojeni. Po létech od jejího otevření (po rekonstrukci) je již patrné provozní opotřebení a pochopitelně i kuřáci se podepsali na polstrovaných sedacích boxech. Jídlo bylo výborné, ale možná by bylo dobré rozšířit nabídku o bezlepkový sortiment. Obsluha, opravdu milá a klidné příjemné prostředí. Děkujeme a "Na shledanou". Helena a Petr

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Pavel
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba