Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Radava

Restaurace Radava se nachází na břehu Orlické přehrady u Kovářova na hranici Jihočeského a Středočeského kraje a nabízí svým návštěvníkům příjemné sezonní venkovní posezení s výhledem na Orlickou přehradu. Orlická přehrada je jednou z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou v České republice. Návštěvníci této oblasti zde naleznou ideální podmínky pro vodní sporty, rybolov i celou řadu dalších rekreačních aktivit – plavba parníkem po Orlíku, cykloturistika, pěší turistika apod. Naše Restaurace u Zelenků je součástí kempu a rekreačního areálu Radava, kde se můžete koupat, slunit na pláži či rybařit. V restauraci Radava podáváme bohatou nabídku míchaných nápojů, nealko i alko nápoje včetně točeného piva. Dále nabízíme několik teplých jídel po celý den, hotová jídla dle denní nabídky, pizzu i grilované speciality – naše široká nabídka uspokojí i ty nejnáročnější. Kapacita restaurace je 100 míst. Kapacita zahradního posezení je 80 míst.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO