4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Radava

Restaurace Radava se nachází na břehu Orlické přehrady u Kovářova na hranici Jihočeského a Středočeského kraje a nabízí svým návštěvníkům příjemné sezonní venkovní posezení s výhledem na Orlickou přehradu.
Orlická přehrada je jednou z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou v České republice. Návštěvníci této oblasti zde naleznou ideální podmínky pro vodní sporty, rybolov i celou řadu dalších rekreačních aktivit – plavba parníkem po Orlíku, cykloturistika, pěší turistika apod.

Naše Restaurace u Zelenků je součástí kempu a rekreačního areálu Radava, kde se můžete koupat, slunit na pláži či rybařit.

V restauraci Radava podáváme bohatou nabídku míchaných nápojů, nealko i alko nápoje včetně točeného piva. Dále nabízíme několik teplých jídel po celý den, hotová jídla dle denní nabídky, pizzu i grilované speciality – naše široká nabídka uspokojí i ty nejnáročnější. Kapacita restaurace je 100 míst. Kapacita zahradního posezení je 80 míst.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace