Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Racek

Restaurace se nachází v centru největších moravských lázní - Luhačovice.Navštívit ji můžete během každodenní otevírací doby od 11 do 24 hod přímo nad lázeňskou kolonádou, naproti hotelu Jurkovičův dům. Pestrá nabídka teplých i studených pokrmů bývá vždy v létě obohacena o velký výběr grilovaných i ostatních specialit v "letní kuchyni". V neposlední řadě upoutá Vaši pozornost širokým sortimentem moravských vín skladovaných v nejlepších podmínkách pro zvýraznění jejich specifických chutí. Prostory jsou ideální pro pořádání svatebních hostin, promocí, rodinných oslav, firemních večírků.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí a chutné jídlo. Jen porce jsou poněkud menší a ceny ve srovnání s okolními podniky o trochu vyšší. Nicméně během pobytu v Luhačovicích jsme zde seděli opakovaně a byli jsme vždy spokojeni ;)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jde o to, že jsme sem chodili již dříve...jenže tentokrát to bylo něco jiného...výborné jídlo a opravdu kvalitní restaurace. Já měla těstoviny rozvařené a celkově nedochucené....a cena tedy dost vysoká za toto. Teď bych řekla, že už se rozhodně příliš nehodí na nějaké luxusnější příležitosti...spíš takový rychlý oběd. Ale právě přes oběd tam bývá dost plno, takže doporučuji rezervaci. A v Luhačovicích i tak patří k těm lepším restauracím (podle mě tak 5. místo).... Jídlo bylo rychlé a určitě minus, že se nedá platit kartou...
Restaurace Racek Restaurace Racek
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Musím pochválit výběr z jídelního lístku, manžel je vegetarián a velice mile překvapilo možnost bezmasého jídla už v předkrmech a místo smažených sýrů v hlavní nabídce se objevil i kuskus, který mu moc chutnal. Ráda doporučuji a těšíme se na příští návštěvu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO