Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 95x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pulcinella

Restaurace Pulcinella byla založena v roce 1998 italskými majiteli. Jejich architekt navrhl a vytvořil interiér připomínající dobu historické Neapole, který navodí příjemnou rodinnou atmosféru jihu Itálie. Odtud pochází i cihlová pec na pizzu, aby zážitek z pizzy byl stejný, jako v její rodné zemi. Od samých počátků se v restauraci používají původní italské suroviny. Restaurace se snaží hostům přiblížit pravou Itálii s využitím toho nejlepšího, co tato úžasná země nabízí. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí a relativně malý počet stolů; milý a ochotný personál, velký výběr italských limonád, výborné italské (lasagne) i ostatní (kuřecí plátek s bramborem) jídlo, není problém s parkováním.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vysoce profesionální chování personálu, reprezentativní restaurace. Výtečné jídlo, moc jsme si pochutnali. Ceny zřejmě odpovídající kvalitě, na můj vkus trošku vyšší. Prvotřídní restaurace.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající jídlo a dobrá dopravní dostupnost jsou hlavními klady této restaurace. Příjemné prostředí ve středomořském stylu umocňuje atmosféru, která přímo vybízí k posezení :-).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO