Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 87x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pulcinella

Restaurace Pulcinella byla založena v roce 1998 italskými majiteli. Jejich architekt navrhl a vytvořil interiér připomínající dobu historické Neapole, který navodí příjemnou rodinnou atmosféru jihu Itálie. Odtud pochází i cihlová pec na pizzu, aby zážitek z pizzy byl stejný, jako v její rodné zemi. Od samých počátků se v restauraci používají původní italské suroviny. Restaurace se snaží hostům přiblížit pravou Itálii s využitím toho nejlepšího, co tato úžasná země nabízí. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opet vse vynikajici, vyborne jidlo a mila obsluha. Ani tentokrat nebyl problem s uplatnenim Restu voucheru. Vynikajici pizza, mix syru a salamu, vyborny cokoladovy fondant a lahodna, predpisove podavana kava s kavovym cukrem. Doporucuji.
Restaurace Pulcinella
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Sice jsme zde už kdysi byli, ale protože jsme poslední dobou četli v recenzích superlativy rozhodli jsme se vyrazit na průzkum. Byli jsme spokojeni, ale o nějakém nadšení mluvit nemůžeme. Seděli jsme na predzahradce tak tam se prostředí moc vylepšovat nedá a frekventovaná silnice poblíž. Jídlo dobré, ale ceny jsou trochu vyšší než bývá za stejný typ a kvalitu zvykem. Vzhledem k lokalitě to nemá opodstatnění.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Pulcinella navštěvujeme rádi. Úžasně tu vaří- jejich domácí bramborové noky nemají chybu,lepší jsem ještě nejedla. I pizza 4 formaggi byla skvělá.Posezení venku je fajn a obsluha perfektní
Restaurace Pulcinella
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO