Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 109x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pulcinella

Restaurace Pulcinella byla založena v roce 1998 italskými majiteli. Jejich architekt navrhl a vytvořil interiér připomínající dobu historické Neapole, který navodí příjemnou rodinnou atmosféru jihu Itálie. Odtud pochází i cihlová pec na pizzu, aby zážitek z pizzy byl stejný, jako v její rodné zemi. Od samých počátků se v restauraci používají původní italské suroviny. Restaurace se snaží hostům přiblížit pravou Itálii s využitím toho nejlepšího, co tato úžasná země nabízí. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vevnitř stylové prostředí, venkovní terasa na posezení v teplém létě také velmi příjemná. Dali jsme si pizzu, jako obvykle nezklamala, a výborné capuccino jako sladká tečka na závěr. Rádi se zase vrátíme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již po několikáté. Nikdy jsme se zde nezklamali. Tentokrát bohužel trvale nezvykle dlouho od objednání po podání jídla. Objednali jsme si 2 pizzy, risoto a lasagne a čekali jsme cca 1 hod., i přesto, že nebylo úplně plno. Nicméně to opět bylo výtečné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO