Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Protivínka

Restaurace Protivínka se nachází na náměstí lázeňského města Bechyně.
V restauraci můžete ochutnat Italskou i českou kuchyni. Nabízíme polední menu, steaky na lávovém grilu, hamburgery, těstoviny, moučníky...


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Dnes jsme s manželem navštívili restauraci Protivínku a byli nadmíru spokojeni. Polévka, hovězí s masem byla opravdu poctivá , vepřové ledvinky s houskovým domácím knedlíkem, jedním slovem výborné. Obsluha příjemná a rychlá. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu

Renata Malá
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Byl jsem několik dni v Bechyni a navštivil několik restauraci U PICHLŮ, NA RUŽKU,JUPITER A VŠUDE BYLO JIDLO CELKEMM CHUTNÉ A PERSONAL OCHOTNÝ ALE TO CO JSME DOSTALI V RESTAURACI PROTIVINKA SE DÁ JEN TĚŽKO POPSAT JAKO PŘEDKRM JÁTRA NA SLANINĚ A CIBULCE ŠTAVA BEZ CHUTI A JEN OBARVENÁ S MAGI VODA ALE TO NEJLEPŠI TEPRVE PŘIŠLO MĚL JSEM OBJEDNANÝ BIFTEK 150gr ZA 220kč K TOMU PŘILOHA AMERICKÉ BRAMBORY. KDYŽ JSEM DOSTAL BIFTEK TAK JSEM DOSTAL NĚJAKÝ KUS MASA Z JEDNÉ STRANY LOJOVY OKRAJ MASO BYLO KRAJENÉ NA DÉLKU A BYLO JAKO BY ZE 3 DILŮ A ROZMĚR CCA 13X10cm A SILÁ 1.5cm. TAK JSEM TO U VRCHNIHO REKLAMOVAL TEN TO ODNESL A ZACHVILKU PŘIŠEL S JIDLEM ZPĚT ŽE"ŠÉF ŘEKL ŽE JE TO ZE SVIČKOVÉ"A NA UKÁZKU MĚ PŘINESL KUS CCA 25cmDLOUHY SKUTEČNÉ SVIČKOVé byl to již konec o prumeru 8 cca A KDYŽ JSEM SE ZEPTAL JAK BY TO MOHL Z TOHOTO KUSU UKROJIT TAK ČIŠNIK NEVĚDĚL. PŘI PLACENÍ POŽADOVAL ČIŠNIK TO VRACENÉ JIDLO ZAPLATIT A KDYŽ JSEM ODMITL TAK ŘEKL "ŽE TO BUDE MUSET ZAPLATIT SÁM" JÁ MU ODPOVĚL ŽE TO NENI MUJ PROBLEM ODEŠEL A "ŘEKL ŽE TO TEDA PLATIT NEMUSIM ALE ŽE ŠÉF JE PĚKNĚ NAŠTVANÝ A JESTLI SI CHCI STĚŽOVAT ABYCH ZA NIM ŠEL" KDYŽ JSEM ŘEKL ŽE JSEM TOTO JEŠTĚ NEZAZIL ABY ZÁKAZNIK --HOST CHODIL ZA ŠÉFEM---ASI JE TO VELKY ŠÉF MOHU-LI DOPORUČIT TAK SE TÉTO RESTAURACI VYHNOUT JSOU V BECHYNI URČITĚ LEPŠI RESTAURACE KDE SI HOSTA VÁŽI.

Pavel Mašek
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Jídlo bylo průměrné, obsluha trochu zmatená. Od tak hezké hospody na náměstí v Bechyni bych čekal asi trochu víc. Jinak hezké posezení na terase. Ale pokud bych se chtěl opravdu dobře najíst, zamířil bych asi do jiné z hospod na náměstí.

Vojta
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno