Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Prima

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci bylo příjemně, vrchní byl ochotný a milý, jídlo výborné, trochu mě zklamalo espresso ( bez pěny a chuťově slabší), ale jinak vše OK.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo v restauraci je velmi chutné. V poledním menu se vždy vyskytuje i jedna dietnější varianta. V restauraci bývá volno i když je v centru. Jen obsluha je poněkud zdrženlivá. Třeba se Vás za celou dobu nezeptá, jestli byste si dali něco k pití a poté co sníte se Vás přijde zeptat, zda již zaplatíte, takže i chuť na kávu Vás hned přejde :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobrý oběd! Měl jsem polévku a plněné knedlíky se zelím a nemůžu si stěžovat. Za ty peníze, které za oběd chtějí jsem si pochutnal ještě víc a k tomu jsem mohl platit kartou! Takže rozhodně doporučuju. Obsluha moc milá!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO