Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Prima

Restaurace Prima je nové místo, které bylo otevřeno začátkem záři 2012. Je umístěna v centru Prahy a má výborné dopravní spojeni.

Dostanete se sem pohodlně z různých míst. Restaurace Prima nabízí českou a světovou kuchyni, takže uspokojí všechny Vaše chuťové bunky.
Pro jídelní lístek je typická hezká rozmanitost jídel za přijatelné ceny.

Prostředí restaurace Prima je útulné s přátelskou atmosférou a rádi se sem budete vracet.

Nabízíme nejen dobré jídlo ale i kulturní zážitek. Na stěnách uvidíte různé zajímavé obrazy. Také se můžete pokochat pohledem na jiná umělecká díla.

Příjd´te a užijte si čas strávený v naši restauraci. At´ s přáteli na večeři, s kamarádkou na kávě, s partnerem ne vině či jen tak se sklenkou něčeho ostřejšího.

Budeme se na Vas těšit.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci bylo příjemně, vrchní byl ochotný a milý, jídlo výborné, trochu mě zklamalo espresso ( bez pěny a chuťově slabší), ale jinak vše OK.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo v restauraci je velmi chutné. V poledním menu se vždy vyskytuje i jedna dietnější varianta. V restauraci bývá volno i když je v centru. Jen obsluha je poněkud zdrženlivá. Třeba se Vás za celou dobu nezeptá, jestli byste si dali něco k pití a poté co sníte se Vás přijde zeptat, zda již zaplatíte, takže i chuť na kávu Vás hned přejde :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobrý oběd! Měl jsem polévku a plněné knedlíky se zelím a nemůžu si stěžovat. Za ty peníze, které za oběd chtějí jsem si pochutnal ještě víc a k tomu jsem mohl platit kartou! Takže rozhodně doporučuju. Obsluha moc milá!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO