Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Prima

Restaurace Prima je nové místo, které bylo otevřeno začátkem záři 2012. Je umístěna v centru Prahy a má výborné dopravní spojeni.

Dostanete se sem pohodlně z různých míst. Restaurace Prima nabízí českou a světovou kuchyni, takže uspokojí všechny Vaše chuťové bunky.
Pro jídelní lístek je typická hezká rozmanitost jídel za přijatelné ceny.

Prostředí restaurace Prima je útulné s přátelskou atmosférou a rádi se sem budete vracet.

Nabízíme nejen dobré jídlo ale i kulturní zážitek. Na stěnách uvidíte různé zajímavé obrazy. Také se můžete pokochat pohledem na jiná umělecká díla.

Příjd´te a užijte si čas strávený v naši restauraci. At´ s přáteli na večeři, s kamarádkou na kávě, s partnerem ne vině či jen tak se sklenkou něčeho ostřejšího.

Budeme se na Vas těšit.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci bylo příjemně, vrchní byl ochotný a milý, jídlo výborné, trochu mě zklamalo espresso ( bez pěny a chuťově slabší), ale jinak vše OK.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo v restauraci je velmi chutné. V poledním menu se vždy vyskytuje i jedna dietnější varianta. V restauraci bývá volno i když je v centru. Jen obsluha je poněkud zdrženlivá. Třeba se Vás za celou dobu nezeptá, jestli byste si dali něco k pití a poté co sníte se Vás přijde zeptat, zda již zaplatíte, takže i chuť na kávu Vás hned přejde :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobrý oběd! Měl jsem polévku a plněné knedlíky se zelím a nemůžu si stěžovat. Za ty peníze, které za oběd chtějí jsem si pochutnal ještě víc a k tomu jsem mohl platit kartou! Takže rozhodně doporučuju. Obsluha moc milá!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO