Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Příleský Mlýn

Restaurace nacházející se v podhúří Hostýnských Vrchů. Pochutnáte si zde jak na tradiční české kuchyni, tak i na specialitách šéfkuchaře. Pořádají zde speciální dny jako třeba "zvěřinové dny", "rybí dny" ... Prostory se nabízí k pořádání svateb, oslav a party všech druhů, rauty, prezentace a mnohá setkání. Restaurace je zasazena do prostředí bývalého mlýna, má 50 míst, salónek pro 60 míst a letní zastřešenou zahrádku s 25 místy. Milovníci vín si mohou vybrat z velké nabídky kvalitních vín Vinné sklepy Lechovice. Pro setkání skupin přátel či oslavu typu barbeque zde mají "Párty ostrov" - samostatně stojící zrenovovanou stodolu otevřenou do přírody, vybavenou vnitřním krbem s grilem, barem, zahradním nábytkem, lehátky. Grilovat lze podle přání jak masa, ryby, tak i po dohodě selátko.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO