Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Praha

Hotel, ležící v srdci Českého Švýcarska, vítá své hosty v okouzlující atmosféře exkluzivní elegance již od roku 1910. Má k tomu všechny předpoklady staré tradice, které se vkusně prolínají s moderním vybavením 21. století. Historie hotelu sahá až do let 1910 - 1914, kdy zde, na břehu říčky Kamenice, vybudoval podnikavý německý hotelier pan Günther hotel, nesoucí jeho jméno. Pod jeho vedením byl až do roku 1939 vyhledávaným místem oddechu a osvěžení mnoha turistů a návštěvníků Hřenska. Restaurace, ve které je dovoleno kouřit, má kapacitu 60 míst. K dispozici je venkovní terasa pro 40 osob. Připravují zde pochoutky tradiční české kuchyně, hotelové speciality, sezónní dobroty. Součástí hotelových služeb je cateringový servis. Mezi základní cateringové nabídky patří občerstvení studené kuchyně, teplé bufety, výběr sladkých dezertů a ovoce včetně nabídky nápojů. Hosté mohou v restauraci pořádat soukromé večírky, svatební hostiny, rodinné oslavy, společenské rauty, slavnostní recepce. Hotel nabízí 34 jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů, dvou apartmá a dvou bezbariérových pokojů. Celková kapacita činí 92 lůžek. Pokoje jsou zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva. Do vybavení pokojů patří TV s českým programem, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, psací stolek. Celý areál je vybaven bezbariérovými přístupy a speciálními úpravami pro tělesně postižené návštěvníky.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO