3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Hotel Praha

Kuchaři restaurace Praha připravují všechny pokrmy jenom z těch nejkvalitnějších lokálních surovin. Cílem restaurace je příprava tradiční české a krkonošské kuchyně, ale také čerstvé italské těstoviny, ryby, grilované speciality a mnoho dalšího. Na své si přijdou i všichni milovníci sladkých pokrmů, pro které je připravena široká nabídka dezertů. V zimních měsících je možné využít krásných amerických kamen a v letních měsících si vychutnat správně vychlazený drink na letní terase. V zimním období je restaurace otevřena od Pondělí do Neděle od 8:00 do 10:00 a od 11:30 do 23:00.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Hotel Praha jsme zvolili k narozeninovému víkendovému pobytu. Nalákaly nás zejména perfektně provedené webové stránky. Pobyt v hotelu doporučuju zejména pro milovníky stylu retro. Stejně to platí pro restauraci co se týče vzhledu a komfortu v ní. Neplatí to však pro nabídku v jídelním lístku, která si nezadá do ceny s top podniky na dobré pražské adrese :-) Caesar salát za 290,- jsem si odpustil, z denní nabídky jsem ochutnal pouze hrachovou polévku (70,-) a točený Budvar (0,4 l za 65,-). Obojí velmi slušné, ovšem nikoli odpovídající provedením ceně. Ve Špindlu zkusím příště rád i jinou restauraci, než tu v hotelu Praha.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace