Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Praha

Kuchaři restaurace Praha připravují všechny pokrmy jenom z těch nejkvalitnějších lokálních surovin. Cílem restaurace je příprava tradiční české a krkonošské kuchyně, ale také čerstvé italské těstoviny, ryby, grilované speciality a mnoho dalšího. Na své si přijdou i všichni milovníci sladkých pokrmů, pro které je připravena široká nabídka dezertů. V zimních měsících je možné využít krásných amerických kamen a v letních měsících si vychutnat správně vychlazený drink na letní terase. V zimním období je restaurace otevřena od Pondělí do Neděle od 8:00 do 10:00 a od 11:30 do 23:00.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hotel Praha jsme zvolili k narozeninovému víkendovému pobytu. Nalákaly nás zejména perfektně provedené webové stránky. Pobyt v hotelu doporučuju zejména pro milovníky stylu retro. Stejně to platí pro restauraci co se týče vzhledu a komfortu v ní. Neplatí to však pro nabídku v jídelním lístku, která si nezadá do ceny s top podniky na dobré pražské adrese :-) Caesar salát za 290,- jsem si odpustil, z denní nabídky jsem ochutnal pouze hrachovou polévku (70,-) a točený Budvar (0,4 l za 65,-). Obojí velmi slušné, ovšem nikoli odpovídající provedením ceně. Ve Špindlu zkusím příště rád i jinou restauraci, než tu v hotelu Praha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO