Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace POJA

Přehled hodnocení
79% celkově
83% personál
78% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 4x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospoda hned u zastávky tramvaje. Zahrádka sice před silnicí, ale není to nijak moc rušivé. Obsluha se nám věnovala ochotně, nápoje jsme měli hned, jídlo také bez delšího čekání. Od pokrmů jsem žádný zázrak nečekala, ale poměr cena-kvalita je vcelku normální, špatné to rozhodně nebylo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v restauraci na voucher na tatarák a byli jsme velice spokojeni. Oblsuhoval nás moc milý a příjemný pán a tataráky byly vynikající, porce obrovské a navíc krásně stylově servírované. Skvělý zážitek.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrát jsme restauraci navštívili s poukazy na tatarák. Jídlo bylo sice dobré, porce poctivé, ale 2x jsme museli čekat na doplnění topinek, což nebylo zrovna příjemné. Slečna servírka nepůsobila příliš příjemně...
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Tahle restaurace je pro mě lehce rozporuplná. Zašla jsem sem na polední menu a musím říct, že jídlo bylo vynikající. V hovězím vývaru už jsem tolik masa neměla ani nepamatuju. Kromě toho servírují opravdu velké porce za nízké ceny. Co se mi ale nelíbilo, je prostředí podniku, které vypadá jako v hospůdce páté cenové skupiny. Obsluha také zrovna nebyla přátelská, ale alespoň byla rychlá a na nic jsem nemusela čekat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli opakovaně spokojeni. Slečna servírka zvládala sama i velký počet hostů. Jídla je velký výběr a je velice chutné, porce veliké. V létě možnost posezení venku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci jsem byla po několika letech a změna majitele očividně moc prospěla :) Byli jsme velice spokojeni jak se skvělou obsluhou a servisem, tak s vynikajícím jídlem. V létě možnost příjemného posezení venku. Není co vytknout.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klidné prostředí, dobrý pivko
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO