Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace POJA

Malá příjemná restaurace na Žižkově nedaleko hlavního nádraží. Nabízí denní menu od pondělí do pátku, menu se každý den obměňuje. Výběrem jídel se tu snaží vyhovět všem potencionálním zákazníkům. 

Posedět můžete na zahrádce nebo v útulném prostředí restaurace s kapacitou 25 míst. V odpoledních hodinách si pochutnáte na české kuchyni, rumpsteaku, těstovinách či lehčích jídlech. A jako sladkou tečku si můžete objednat moučník s kávou Piaza d´orro. 

K uhašení žízně tady nabízejí široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů a můžete ochutnat jihlavské točené pivo Ježek, které skutečně, zvláště v letních parních dnech, bodne. Je možno si zde také rezervovat salonek k pořádání oslav, firemních akcí či promoci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospoda hned u zastávky tramvaje. Zahrádka sice před silnicí, ale není to nijak moc rušivé. Obsluha se nám věnovala ochotně, nápoje jsme měli hned, jídlo také bez delšího čekání. Od pokrmů jsem žádný zázrak nečekala, ale poměr cena-kvalita je vcelku normální, špatné to rozhodně nebylo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v restauraci na voucher na tatarák a byli jsme velice spokojeni. Oblsuhoval nás moc milý a příjemný pán a tataráky byly vynikající, porce obrovské a navíc krásně stylově servírované. Skvělý zážitek.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrát jsme restauraci navštívili s poukazy na tatarák. Jídlo bylo sice dobré, porce poctivé, ale 2x jsme museli čekat na doplnění topinek, což nebylo zrovna příjemné. Slečna servírka nepůsobila příliš příjemně...
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO