Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace POJA

Malá příjemná restaurace na Žižkově nedaleko hlavního nádraží. Nabízí denní menu od pondělí do pátku, menu se každý den obměňuje. Výběrem jídel se tu snaží vyhovět všem potencionálním zákazníkům. 

Posedět můžete na zahrádce nebo v útulném prostředí restaurace s kapacitou 25 míst. V odpoledních hodinách si pochutnáte jak na české kuchyni, rumpsteaku, těstovinách či lehčích jídlech. A jako sladkou tečku si můžete objednat moučník s kávou Piaza d´orro. K uhašení žízně tady nabízejí široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů a můžete ochutnat jihlavské točené pivo Ježek, které skutečně, zvláště v letních parních dnech, bodne. Je možno si zde také rezervovat salonek k pořádání oslav, firemních akcí či promoci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli opakovaně spokojeni. Slečna servírka zvládala sama i velký počet hostů. Jídla je velký výběr a je velice chutné, porce veliké. V létě možnost posezení venku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci jsem byla po několika letech a změna majitele očividně moc prospěla :) Byli jsme velice spokojeni jak se skvělou obsluhou a servisem, tak s vynikajícím jídlem. V létě možnost příjemného posezení venku. Není co vytknout.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO