Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pohádka

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vřele doporučuji těm, kteří preferují poctivou českou kuchyni. Dršťková, omeleta se špenátem či halušky s uzeným a zelí prostě super. Dobrá porce a opravdu velice chutné. Číšník příjemný a rychlý jako vítr. příjemný zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Voucher na vepřovou panenku se šunkou a sýrem + zeleninový salát. Panenka byla opravdu velmi dobře udělaná, masíčko měkoučké, dobře ochucené, velice šťavnaté. Přílohové americké brambory chutné, nebyly zbytečně upečené. Doplňkový zeleninový salát (rajče, okurek, paprika, salát s lehkou jogurtovou zálivkou) mi chutnal do té doby, než mi něco křuplo v ústech. Nebyla to vypadlá zubní blomba, ale kostka syrové mrkve. To panu kuchaři uniklo. To, že se v restauraci kouří, věděl jsem dopředu, nehodnotím jako zápor - vadí mi to.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na tatarský biftek. Prostředí restaurace bylo pro nás zklamáním, spíše než o restauraci se jednalo o hospodu. Hospodské prostředí nám obvykle nevadí, ale cigaretový kouř a hluk nám při večeři nebyl příjemný. Přesto bychom rádi ocenili milý a ochotný personál. Tatarský biftek byl moc dobrý.
Restaurace Pohádka

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO