3 fotky

Restaurace Podkova

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Podkova

Restaurace Podkova nabízí českou a mezinárodní kuchyni. Hitem jsou grilované speciality, které tu připravují přímo před zraky hostů na velkém vnitřním grilu. Dalšími trumfy jsou působivé prostředí a perfektní obsluha.

Restauraci Podkova najdete v Olomouci pod Hanáckým kopcem jen pár minut od historického centra a městské dominanty Dómu svatého Václava.

Na své si přijdou hlavně milovníci masa, k mání je široký výběr steaků od hovězího přes lososový až po pštrosí. V menu nechybí ani vegetariánské pokrmy, těstoviny, saláty, dezerty a dětská jídla.

V krásném interiéru si budete připadat skoro jako na zámku. Stačí jen trocha fantazie a přesunete se v čase o dvě stě let zpátky, kdy byla budova s unikátním půdorysem ve tvaru lomené podkovy součástí olomouckého opevnění.
Díky příjemnému prostředí a atmosféře je restaurace Podkova ideálním místem pro pořádání svateb a dalších společenských akcí. K dispozici je i prostorné nádvoří.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Z jídla jsem byla trochu rozpolcená. Těšila jsem se na čerstvý steak z tuňáka. Jenže byl úplně propečený a tím pádem i sušší. Ale pomerančová omáčka s domácími mandlovými kroketami byla dokonalá. A i mamčina panenka byla chutná... Neměla jsem možnost dnes zkoušet více chodů, ale rozhodně si zaslouží ještě šanci. Jinak prostředí je pěkné a obsluha milá. :)

  • Restaurace Podkova
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace