Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod Zvonečkem

V naší Restauraci-Hospůdce „Pod Zvonečkem“, Vám nabízíme příjemné posezení s nabídkou poledního menu od 80Kč. Každý 10 oběd je zdarma, máme zde přes poledne i nekuřáckou část. Odpoledne zde můžete posedět u dobré kávy, oroseného piva, výborného vína z Lechovic a nechybí nabídka i něčeho ostřejšího. Teplá jídla podáváme do 22.30h. Jakmile se ukážou první jarní paprsky sluníčka, otvíráme naší krásnou zahrádku s venkovním grilem, která bude mít letos úžasných 80míst. A když se Vám u nás bude líbit i po 23h, nemusíte hledat jiné místo na posezení, protože máme v suterénu otevřený příjemný Bar, kde se zavírá rozhodně později a čekají tam na Vás také úžasné koktejly a rumy nejen z Karibiku. Součástí prostoru Resturace Pod Zvonečkem, je nově otevřený bar s kapacitou 50míst. Máme zde otvírací dobu Pondělí - Sobota od 18hod-01hod. Nabízíme zde teplou kuchyni do 22.30hod, nepřeberné množství alkoholu z celého světa, ale hlavně velké množství prémiových rumů nejen z Karibiku. Budeme zde pořádat zajímavé akce - " Kvízové večery", také tématické dny a večery spojené s dobrým alkoholem, koktejly z nich umíchané a jídlem z těchto vzdálených míst. Prostor našeho baru se úžasně nabízí na pořádání nejen firemních večírků, narozeninových oslav, ale párty všeho druhu. V budoucnu zvažujeme i pravidelné hraní nejen pro dobrou náladu, ale i k tanci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO