0 fotek

Restaurace Pod Zvonečkem

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pod Zvonečkem

V naší Restauraci-Hospůdce „Pod Zvonečkem“, Vám nabízíme příjemné posezení s nabídkou poledního menu od 80Kč. Každý 10 oběd je zdarma, máme zde přes poledne i nekuřáckou část. Odpoledne zde můžete posedět u dobré kávy, oroseného piva, výborného vína z Lechovic a nechybí nabídka i něčeho ostřejšího. Teplá jídla podáváme do 22.30h. Jakmile se ukážou první jarní paprsky sluníčka, otvíráme naší krásnou zahrádku s venkovním grilem, která bude mít letos úžasných 80míst. A když se Vám u nás bude líbit i po 23h, nemusíte hledat jiné místo na posezení, protože máme v suterénu otevřený příjemný Bar, kde se zavírá rozhodně později a čekají tam na Vás také úžasné koktejly a rumy nejen z Karibiku.
Součástí prostoru Resturace Pod Zvonečkem, je nově otevřený bar s kapacitou 50míst. Máme zde otvírací dobu Pondělí - Sobota od 18hod-01hod. Nabízíme zde teplou kuchyni do 22.30hod, nepřeberné množství alkoholu z celého světa, ale hlavně velké množství prémiových rumů nejen z Karibiku. Budeme zde pořádat zajímavé akce - " Kvízové večery", také tématické dny a večery spojené s dobrým alkoholem, koktejly z nich umíchané a jídlem z těchto vzdálených míst. Prostor našeho baru se úžasně nabízí na pořádání nejen firemních večírků, narozeninových oslav, ale párty všeho druhu. V budoucnu zvažujeme i pravidelné hraní nejen pro dobrou náladu, ale i k tanci.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace